Tato pozice již není k dispozici.

Dlouhodobá brigáda u McDonald's BRAVANTICE

Smlouva na dobu určitou
Bravantice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Otevřeli jsme novou restauraci v Bravanticích

Do našeho týmu restaurace McDonald's Bravantice hledáme nové členy na dlouhodobou brigádu. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme. Hledáme spolehlivého člověka, který bude připravovat naše jídlo s láskou, usmívat se na zákazníky a také se starat o čistotu a vzhled celé restaurace.

Co nabízíme?

● nástup za 122 Kč/hod, příplatek za práci ve svátek 100% a o víkendech 10%
● postupné zvyšování mzdy, po kompletním zaučení 130 Kč/hod. a další zvyšování mzdy pak záleží na tvém karierním postupu a možnostech

● za práci po 22. hodině nadstandardní příplatek 22 Kč/hod
● 50% sleva na stravování v restauraci a benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
● mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu
● možnost naplánovat si směny dle svých možností
● možnost kariérního růstu i jako brigádník
● fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
● uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
● stabilitu

Koho hledáme a co očekáváme?

● kolegy, kteří mají týmového ducha a příjemné vystupování
● chtějí skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti s brigádou
● mají chuť učit se nové věci
● min. věk 18 let
● zodpovědný přístup
● odpolední směny až do 00:00 a odpracování min. 2 víkendů v měsíci včetně pátku

Co je potřeba udělat?

Oslovila tě naše nabídka? Tak se ozvi! Napiš nám pár slov o sobě a připoj svůj životopis. Budeme se na tebe těšit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".