Tato pozice již není k dispozici.

Brigáda na Andělu

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme:

Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu s chutí se učit novým věcem. Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 150 Kč/h
  • 10% příplatek za víkend
  • 100% příplatek za svátky
  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 10 Kč ihned po zaškolení
  • noční směny s příplatkem 30%
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 11. dne v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme:

  • spolehlivost
  • teamový hráč
  • chuť naučit se něco nového

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 722 230 452 ( 9-18)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost studijního volna
  • Profesní/osobní kouč