Tato pozice již není k dispozici.

HR Business Partner

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme

HR Business Partnera, který bude zodpovědný za podporu zaměstnanců v oblasti lidských zdrojů, poradenství v oblasti rozvoje a kariérního postupu zaměstnanců, řešení problémů zaměstnanců, zavádění HR procesů a řízení změn, přičemž jeho hlavní zodpovědností bude:

  • Působit jako HR Business Partner pro všechny zaměstnance centrály společnosti, podporovat personální oddělení společnosti v České republice, na Slovensku a na Ukrajině
  • Působit jako podpora při řešení problémů zaměstnanců souvisejících s interními procesy
  • Poskytovat poradenství všem zaměstnancům v oblasti odměňování, interpretace směrnic, řešení stížností a systému odměňování
  • Podporovat zavádění změn, aktualizovat organizační strukturu, vnitřní směrnice a předpisy
  • Zajišťovat dodržování pracovněprávních předpisů a interních směrnic
  • Spolupracovat v rámci People oddělení v oblasti pracovněprávních vztahů, odměňování a well-beingu zaměstnanců
  • Měřit a analyzovat výkonnost v oblasti lidských zdrojů

Dovednosti a požadavky

  • Minimálně dvouletá praxe na pozici HR Business Partner nebo HR Manager
  • Schopnost budovat partnerské vztahy se zaměstnanci a manažery
  • Řidičský průkaz skupiny B, práce vyžaduje cestování
  • Anglický jazyk - pokročilá úroveň B2
  • Microsoft Office - pokročilá úroveň

Osobnostní předpoklady

  • Proaktivní přístup v každodenní práci
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Smysl pro odpovědnost za svěřené úkoly
  • Silné komunikační dovednosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Odolnost a agilita

Co nabízíme

  • Příležitost pracovat pro jeden z největších řetězců rychlého občerstvení na světě
  • Díky naší velikosti vám nabízíme jistotu a stabilitu a téměř neomezený prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách (Praha 5 - Nové Butovice)
  • Atraktivní balíček benefitů (příspěvek na mobilní telefon, příspěvek na vzdělávání a volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti a mnoho dalších)
  • Home office 2 dny v týdnu
  • 3 sick days / rok
  • A spousta drobností v průběhu roku