Tato pozice již není k dispozici.

Brigáda na víkend a zavírací směny až za 157 Kč/hod!

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Proč jít pracovat do Mekáče v nákupáku?

Nákupní centrum v Letňanech je jedno z největších v Praze a to má spoustu výhod. Kdo jezdí MHD, tak má k dispozici dostatek denních i nočních spojů, metro je jen dvě zastávky od nás. A pokud jedeš autem do práce, pak je vždy kde zaparkovat. Když si chceš něco nakoupit, klidně k tomu využij svou pauzu, protože máš vše v dosahu. A po směně můžeš jít rovnou do kina, nebo si zaplavat do bazénu. Jedním slovem komfort :-).

Co můžeš od této práce očekávat ?

Věř nám, že u nás se nudit nebudeš. Již první den tě naučíme, jak dělat číze, big maca a další sendviče. Na dalších směnách si osvojíš práci na pokladně a načas se také staneš zmrzlinářem. Zkrátka u nás vystřídáš nespočet profesí od příjmu až po výdej objednávek. Když budeš šikovný, brzy můžeš vést i tým kolegů. Odměnou ti bude spokojený zákazník.

Co potřebujeme od tebe?

Chceme, aby ses nebál/a komunikovat se zákazníky a kolegy. To nám stačí. Vše ostatní tě u nás postupně naučíme.
Hledáme výpomoc hlavně na víkendy a zavírací směny do 22 hodiny.

Co ti nabízíme ?

  • Nástupní mzdu až 157 Kč/h.
  • Příplatky za víkendy, statní svátky i noční.
  • Možnost karierního růstu se zvýšením mzdy o dalších 10 Kč/h.
  • Po roce dobré práce můžeš obdržet další bonus.
  • Jsme přímo v OC Letňany, do práce se dostaneš jednoduše.
  • Staneš se součástí našeho přátelského kolektivu a občas společně něco podnikneme i mimo práci. Čeká tě tu fajn parta lidí.
  • Zkušenosti od nás se ti budou hodit do jakéhokoliv dalšího zaměstnání.
  • Máš možnost si u nás dát stravu s 50% zaměstnaneckou slevou.
  • Mzda ti na účet přijde nejpozději 10. den v měsíci.
  • Budeš mít benefitní kartu s kupóny do McDonald's v ČR a k našim partnerům.
  • Směny si můžeš naplánovat podle tvých možností a podle toho, jak ti to jede do práce.

Ozvi se nám a přidej se k nám!

Stačí jen kliknout na tlačítko "Mám zájem", nebo nám rovnou zavolej na číslo 774 921 268.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".