Tato pozice již není k dispozici.

Barista

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé Strakonická. Hledáme spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr nebo brigádu. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 150 Kč/h na plný úvazek a až 127 Kč/h při práci na částečný úvazek
  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 30 % a víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme?

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • jsi komunikativní
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 606639166

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost studijního volna
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".