Tato pozice již není k dispozici.

Barista

Plný úvazek
Pardubice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé Pardubice 2. Hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni na hlavní pracovní poměr nebo brigádu. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 110Kč/h na plný úvazek
  • nástupní mzda 101Kč/h na brigádu
  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s možností zvyšování základní mzdy o 10 Kč ihned po zaškolení
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • dobrou dopravní dostupnost

Co očekáváme?

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
  • komunikativní
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 720 538 836.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce