Barista v kavárně McCafe Rohlenka

Shrnutí práce
Plný úvazek
Tvarožná
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy pro kavárnu McCafé Rohlenka. Hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni na hlavní pracovní poměr, nebo brigádu (minimálně 2x týdně). Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.
Naše kavárna se nachází v restauraci McDonald's Rohlenka, vedle motorestu Rohlenka (odpočívadlo dálnice D1), 20 minut MHD od Vaňkovky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu od 130,- Kč/h
  • karierní růst
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování
  • benefit aplikaci, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme?

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, mailem : martin.vykydal(a)cz.mcd.com, nebo nám rovnou zavolej na číslo 602 411 954.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".