Tato pozice již není k dispozici.

Barista/ka v McCafé na HPP; mzda po zaškolen až 30.713,-

Plný úvazek
Liberec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká

Nejprve Vás zaškolíme na všech našich pozicích, abyste lépe pochopili celý koncept restaurace. Následně potom Vás naučíme připravovat kávu na našem pákovém kávovaru a po zaškolení Vás jmenujeme do pozice Barista a stanete se tak součástí týmu baristů.

Jedná se o přípravu a výdej kávy a kávových i nekávových specialit z úseku McCafé, ale zároveň budete ve volných chvílích i pomocnou rukou v klasickém provoze.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Mít vztah ke kávě, je pro baristu základ. O vše ostatní se postaráme my. Vše Vám vysvětlíme a zaškolíme Vás. Zároveň očekáváme zápal pro věc a slušné vystupování.

Proč byste měl/měla zvážit práci u nás?

  • práce v McCafé, kde se káva stává uměním
  • atraktivní nástupní mzda a možnost růstu po zaškolení
  • inspirující pracovní prostředí a přátelsky tým
  • profesionální školení a podpora

Co od Vás očekáváme?

  • nadšení pro kávu a výborné komunikační dovednosti
  • zájem o rychlý profesní růst a zdokonalení dovedností
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat v rychlém tempu

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní mzda až 28.350,-, mzda po zaškolení až 30.713,-
  • zaměstnání na HPP
  • interní školení
  • příspěvek na stravování, nápoje v práci zdarma
  • možnost kariérního růstu
  • 10% příplatek za práci o víkendu
  • 100% příplatek za práci ve státní svátek nebo náhradní volno
  • příspěvěk na stravování 10,-/hodina (průměrně 1575,-/měsíc)
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vstoupit do světa kávy, odpovězte nám na inzerát a pošlete nám svůj životopis.

Benefits

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".