Tato pozice již není k dispozici.

Barista/Baristka se mzdou až 29100,-

Plný úvazek
Liberec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš rád vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo tě prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaď se mezi naše baristy/baristky pro kavárnu McCafé u NC Globus. Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na plný úvazek. Že nemáš praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i tebe samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 25200,-
  • navýšení mzdy po zaškolení až na 29100,-
  • 50% slevu na stravování, nápoje v práci zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na Vašem účtu, nejpozději do 15. dne v měsíci

Co očekáváme?

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na Tebe spolehnutí
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů/kolegyň stávají přátelé
  • pozitivní přístup ke kávě
  • slušný přístup k zákazníkům

Co je potřeba udělat?

Pokud tě naše nabídka zaujala, odpověz nám na inzerát a pošli nám svůj životopis.

Franšízant

janalik-radek

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".