Tato pozice již není k dispozici.

Projektový manažer – projekty zaměřené na software vývoj

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V týmu Technology pracujeme na dodávkách komplexních IT řešení pro naše klienty. Aktuálně do našeho týmu hledáme projektového manažera, který má zkušenosti s řízením projektů v oblasti softwarového vývoje.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • řídit IT projekty (převážně zaměřené na softwarový vývoj) v rámci projektových standardů (tradiční a agilní přístup)
  • řídit kombinovaný interní a externí tým
  • komunikovat se zákazníkem
  • definovat a nastavovat PMO procesy (a související nástroje)
  • Quality Assurance (externí dohled nad průběhem dodávky – z pohledu standardů řízení, stejně tak i konkrétních funkčních oblastí)

Co od vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání
  • 5 let praxe v IT (3 roky jako projektový manažer)
  • certifikace projektového managementu (PRINCE2/PMI) a zkušenosti s agilním přístupem
  • dobrou znalost angličtiny (psanou i mluvenou)
  • zkušenost s plánováním komplexních IT projektů (finanční náročnost, časový harmonogram, personální obsazení projektu atd.)
  • orientaci a znalost různých druhů informačních technologií, standardů a best practice
  • komunikační dovednosti, profesionální vystupování a schopnost vyjednávat

Co vám můžeme nabídnout v KPMG:

  • práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty
  • služební mobilní telefon
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • vzdělávání, certifikace a interní koučing
  • dovolenou navíc a 3 dny firemního volna
  • 20 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity
  • možnost home office
  • Multisport kartu
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • firemní tarif i k soukromým účelům
  • životní pojištění

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".