Manager v týmu Restructuring a Debt Advisory

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Zapojte se do našeho dynamicky rostoucího týmu a pomáhejte klientům s finančními restrukturalizacemi. Hledáme zkušeného kolegu, který bude poskytovat strategické poradentství vedoucí k zlepšení finančního zdraví společností na lokálním i regionálním trhu.

Čemu se u nás budete věnovat:

  • analýzám finančního zdraví a výkonnosti klientů, identifikaci klíčových problémů a možností zlepšení
  • vedení a rozvoji týmu specialistů na finanční restrukturalizace
  • dluhovému poradenství
  • návrhům a implementaci restrukturalizačních strategií
  • spolupráci s kolegy z M&A, finančního due dilligence a valuací
  • práci s klienty i s bankami v ČR i CEE

Co je pro nás důležité:

  • zkušenost v oblasti korporátních financí alespoň pět let, velkou výhodou zkušenost v oblastí restrukturalizací a insolvencí a korporátního bankovnictví
  • vysokoškolské vzdělání – kombinace ekonomického a právního zaměření je výhodou
  • schopnost řízení projektů a vedení týmu
  • znalost anglického jazyka na úrovni C1, plynná čeština
  • emoční inteligence, komunikační a vyjednávací dovednosti

Co získáte v KPMG:

  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace
  • možnost zvýhodněné MultiSport karty a životního pojištění
  • telefon s neomezeným mobilním a datovým tarifem,
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)