Tato pozice již není k dispozici.

Recepční (ž/m)

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Co tě u nás bude bavit

  • tvůj hlas bude to první, co volající uslyší, když se bude chtít dovolat na naši centrálu Kauflandu
  • tvůj úsměv bude to první, co uvidí návštěvy na naší recepci
  • kromě evidence návštěv budeš také přebírat poštu a vzorky od dodavatelů
  • jako oko v hlavě budeš střežit a spravovat klíče na recepci
  • dle potřeby objednáš i kurýrní služby

Požadavky na pozici

Popis profilu:

Jak si tě představujeme

  • můžeš nastoupit ideálně 12.8.2024
  • jsi časově flexibilní – pracovní vytíženost 20 hod./týdně
  • v ideálním případě jsi STUDENT/STUDENTKA VŠ
  • domluvíš se anglicky (pokud zvládáš i němčinu, budeš mít velkou výhodu)
  • ke svěřeným úkolům přistupuješ zodpovědně a spolehlivě
  • máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Nabízíme:

Co za to dostaneš

  • DPČ na dobu určitou do 28.2.2025
  • nabídneme ti odměnu 180 Kč/hod
  • flexibilnější pracovní dobu - rozpis směn dostaneš dostatečně dlouhou dobu dopředu
  • kávu na pracovišti zdarma
  • vánoční balíček
  • parkování