Tato pozice již není k dispozici.

Back office manažer/ka

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Pozice

Popis pozice

  • podpora fungování sekce v oblasti HR, služebních cest, facility, asset a equipment management

  • produkce akcí IPR a s tím spojená administrativa (včetně tvorby a správy s produkcí souvisejících veřejných zakázek)

  • výkon agendy asistentky ředitele sekce (koordinace kalendáře, příprava podkladů na jednání, účast na vybraných poradách a vedení jejich zápisů)

Požadavky na pozici

Požadavky na uchazeče

  • organizační schopnosti

  • týmový hráč, který je schopen pracovat samostatně a flexibilně

  • proaktivní přístup k práci a otevřenost učit se novým věcem

  • přátelské vystupování a dobré komunikační schopnosti

  • znalost prostředí MS Office považujeme za samozřejmost

  • angličtina slovem a písmem

  • vysokoškolské vzdělání (není však podmínkou)

Nabízíme

  • zajímavou a rozmanitou práci ve veřejné organizaci, která se nebojí inovací a moderních trendů

  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele

  • pracovní prostředí v centru Prahy, v areálu Emauz a v bezprostřední blízkosti jedinečného Centra architektury a městského plánování

  • plný pracovní úvazek s možností práce z domova

  • přátelský kolektiv

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce

  • důraz na osobní rozvoj, možnosti jazykového a odborného vzdělávání formou školení, kurzů a seminářů

  • termín nástupu: ihned případně dle dohody

  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů plně hrazených sick days

  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, + osobní příplatek

  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování a volnočasové aktivity)

Proces náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici odpovězte nejpozději do 5. dubna 2024 a připojte svůj životopis a motivační dopis. Požadované můžete také zaslat na email: kariera@ipr.praha.eu. Do předmětu uveďte „Back office SVV“.