PR asistent(ka) na částečný úvazek

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Pozice

Popis pozice

  • Podpora při tvorbě obsahu pro komunikační výstupy.

  • Podpora při organizaci tiskových konferencí, veřejných akcí a prezentací.

  • Aktualizace obsahu webových stránek.

  • Komunikace s veřejností.

  • Rešerše nových témat v rámci IPR a hl. m. Prahy, sledování trendů v oblasti komunikace a PR ve světě.

  • Analýza dat a zpracování informací pro potřeby komunikace.

  • Tvorba textů.

  • Administrativní podpora Kanceláře komunikace.

Požadavky na pozici

  • Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem.

  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem.

  • Schopnost efektivního multitaskingu a prioritizace úkolů.

  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.

  • Analytické myšlení a schopnost práce s daty.

  • Chuť a energii učit se nové věci.

Výhodou:

  • Bakalářský titul v oboru komunikace, marketingu nebo příbuzném oboru výhodou.

  • Zkušenosti s prací v oblasti PR, komunikace nebo správy projektů.

  • Znalost práce s webovými platformami a nástroji pro správu obsahu (CMS).

  • Vztah k městu, Praze, architektuře, urbanismu, městskému plánování a regionálnímu rozvoji.

    Co nabízíme?

    • Práci na částečný úvazek formou DPČ s možností růstu.

    • Flexibilního pracovní dobu, možnost práce z domova.

Proces náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis vedoucímu kanceláře komunikace Marka Váchu na vacha@ipr.praha.eu , nebo se přihlaste přes WTJ a to do 30.4. 2024.