Tato pozice již není k dispozici.

Konzultant pro bezpečnost informací

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Analýza rizik

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Co tě čeká:

• Budeš navrhovat a hodnotit opatření v oblasti bezpečnosti informací a informačních systémů (organizační i technická).
• Spolupracovat se správci technologií při implementaci technických opatření.
• Analyzovat rizika.
• Tvořit bezpečnostní politiky a navazující předpisy.
• Připravovat nabídky i vlastní realizace.

Co bys měl/a mít:

• Zkušenosti s návrhem a hodnocením opatření v oblasti bezpečnosti informací a IS.
• Zkušenosti s tvorbou bezpečnostní dokumentace.
• Znalost norem v oblasti bezpečnosti (normy řady ISO 27000).
• Znalost zákona č. 181/2014 Sb. o kybernetické bezpečnosti a návazných vyhlášek.
• Znalost ICT technologií pro řešení bezpečnosti v různých oblastech.
• Přehled v oblasti kryptografických algoritmů a protokolů.
• Dobré analytické, komunikační a prezentační schopnosti (včetně písemného projevu), schopnost samostatné i týmové práce, důslednost a vstřícnost.
• Týmového ducha.
• Praxi v oboru.
• Chuť vzdělávat se a pracovat na sobě.
• AJ na střední úrovni (čtení odborné literatury v AJ, základní komunikace v AJ)
• Souhlas s prověrkou podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti stupeň "Důvěrné".

Ocenili bychom:

• Znalost frameworku Common Criteria.
• Zkušenost s prováděním kontrol shody, resp. s audity bezpečnosti.
• ŘP skupiny B.

Co ti nabízíme:

• Šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací.
• Cafeteria - benefitní systém, kde si sám/sama určíš, na co své body využiješ (příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech atd.).
• Flexibilní pracovní dobu a po zapracování možnost částečně pracovat z domova.
• 5 týdnů dovolené.
• 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity.
• Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům.
• Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování soukromého vozidla zdarma ve firemních garážích.
• Zázemí stabilní firmy s dlouholetou působností na českém trhu.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".