CheckPoint / F5 - "Lovec hrozeb" / Praha, Brno

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Cisco

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Jste vášnivým lovcem hrozeb a chcete se stát pánem nad bezpečností? Máme pro vás skvělou příležitost!

Připojte se k nám a stanete se klíčovým hráčem v oblasti síťové bezpečnosti.

Hledáme nového člena do naší skvělé rodiny.

Co Vás čeká:

  • Skvělý kolektiv a fungující tým.
  • Možnost rozvíjet své dovednosti prostřednictvím školení, certifikací a ponoření se do nejnovějších trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti.
  • Budete se podílet na projektech implementace bezpečnostních technologií, které jsou jedničkou na trhu síťové bezpečnosti.
  • Podílet se na projektech spojených s Cloud bezpečností a automatizací.
  • Garantujeme rozmanitost úkolů a projektů, které podpoří rozvoj Vašich dovedností.
  • Rozvíjet budete nejen sebe, ale i bezpečnost u svěřených zákazníků.
  • Správa a administrace kyberbezpečnostních technologií (NGFW, WAF, apod.)
  • Troubleshooting a debugging bezpečnostních prvků.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domova.

O Vás:

  • Máte kybernetickou bezpečnost zakódovanou ve své DNA.
  • Je pro nás klíčová zkušenost s administraci/implementaci bezpečnostních technologií NGFW/WAF.
  • Chuť rozvíjet se (primárně Check Point, Cloud, Cisco a F5, ale uvítáme i další bezpečnostní technologie).
  • Praktické znalosti sítí a síťových technologií (LAN, WAN, TCP/IP) na úrovni alespoň Cisco CCNA.
  • Znalost síťových protokolů, bezpečnostních postupů a nadšení pro inovace.
  • Výhodou certifikace Check Point CCSA nebo vyšší
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost HomeOffice dle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvky na ŽP nebo penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové aktivity)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Pravidelné vzdělávání(interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Benefits

  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".