Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Hledáme guru v oblasti L&D! Jako specialista/ka vzdělávání budete připravovat rozvojové a vzdělávací akce pro naše zaměstnance a manažery – od jejich namyšlení, organizace a kompletní koordinace vč. získávání zpětné vazby od účastníků až po následné úpravy koncepcí. Máte s tím zkušenost? Možná hledáme právě sebe.

V čem konkrétně se můžete realizovat?

  • Performance management nebo talent management – jistě to znáte. To jsou klíčové projekty, kterým se u nás budete věnovat od A do Z a pomůžete nám je posouvat k lepšímu. Jako vlastník PM se podíváte na proces a budete spolupracovat cross týmy v rámci společnosti i v regionu CEE.
  • Budete metodik i konzultant, který zjišťuje rozvojové potřeby, hledá řešení na míru a skrze vzdělávací a rozvojové aktivity podporuje firemní strategii.
  • Sledujete aktuální trendy? Přicházejte s nápady a neboj se dělat chyby – pomozte nám zjednodušit nastavené procesy a inovovat stávající nástroje.
  • Budete rovnocenným partnerem pro manažery a nic vás v oblasti vzdělávání a rozvoje nezaskočí.
  • V rámci skupiny Generali budete příležitostně spolupracovat i s kolegy ze zahraničí, takže dostanete prostor používat angličtinu.
  • Součástí je úzká spolupráce s dalšími kolegy a kolegyněmi nejen v týmu Vzdělávání, ale i napříč celým HR oddělením.

Co vám v začátcích pomůže a my to při výběru oceníme?

  • Můžete se opřít o předchozí zkušenosti z interního HR v oblasti L&D, ale podíváte se na ni novýma očima.
  • Láká vás L&D proces a propojování celého konceptu vzdělávání s firemní strategií a kulturou.
  • Sami se jako vzdělávači vzděláváte a rozvíjíte. Máte přehled o trendech na trhu, inspirativních osobnostech a o kvalitě dodavatelů – z toho budete čerpat každý den.
  • Využíváte běžně MS Office, bez počítače a Teamsů se naše práce neobejde.
  • Běžná znalost anglického jazyka – příležitostně je potřeba přečíst email, odepsat na něj nebo se připojit na mezinárodní call.
  • Přejeme si, abyste byl/a profík, ale hlavně za všech okolností člověk – kolega, parťák i kamarád!

Co od nás můžete očekávat?

  • Učení a různorodost – budete mít možnost potkat se s inspirativními osobnostmi, učit se a dostanete příležitost u nás vyrůst.
  • Důvěra – na té stojí firemní kultura i flexibilita práce, kterou vám v našem týmu dopřejeme.
  • Adaptace – víme, že začátky nejsou vždy jednoduché. Čeká vás propracovaný adaptační plán a skvělý tým, který vás nejen v začátcích podrží.
  • Mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí k tomu, abyste mohli být plně flexibilní.

…a taky rozsáhlé zaměstnanecké benefity:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office 2-3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 92 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Jen pro doplnění…

  • Pracoviště: Praha 4
  • Termín nástupu: možný ihned/dohodou
  • Spolupráce: pracovní poměr, plný úvazek

Je to vaše vysněná práce nebo ještě váháte? Pošlete nám váš strukturovaný životopis nebo se s námi propojte na LinkedInu (Lucie Šafirová, manažerka týmu vzdělávání).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".