Tato pozice již není k dispozici.

SIMPLIFICATION & OPTIMALIZATION MANAŽER/KA

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Co bude obsahem Vaší práce?

  • Podpora člena představenstva odpovědného za transformaci společnosti.
  • Analyzovat stávající procesy ve společnosti a identifikovat klíčové oblasti pro zlepšení. Aktivně se zapojíte do zjednodušení a optimalizace procesů, které jsou klíčové jak pro naše zaměstnance v rámci celé skupiny, tak naše klienty.
  • Vést a koordinovat projekty v oblasti simplifikace a optimalizace, monitorovat pokrok a zajišťovat dodržení stanovených cílů.
  • Zavedení jednotného přehled o všech probíhajících aktivitách a jejich monitorování pro sledování pokroku a odečet vývoje a úspěšnosti.
  • Řízení komunikace a angažovanosti zúčastněných stran. Úzká spolupráce přímo s vedením a vyšším managementem. Kompletace a příprava podkladů a materiálů pro strategická rozhodování.
  • Poskytování podpory zaměstnancům v oblasti nových procesů a postupů, které jsou implementovány.

Jaké zkušenosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • Předchozí zkušenosti s implementací strategií optimalizace a simplifikace v korporátním prostředí (liniová / projektová) jsou klíčové.
  • Rozsáhlé zkušenosti s řízením změn a efektivním vedením týmů. Máte za sebou několik významných projektů, kterými se můžete pochlubit.
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem pro komunikaci s kolegy ze zahraničí.
  • Schopnost analyzovat a identifikovat oblasti pro zlepšení a obratem se pouštět do jejich realizace. U nás tomu říkáme přirozený ownership.
  • Výborné komunikační schopnosti a dovednosti, pro komunikaci napříč týmy i vůči top managementu. Jste skvělý/á posluchač/ka, dokážete být mediátorem / koučem.
  • Praktické zkušenosti s Lean Six Sigma, procesním mapováním a jiných nástrojů pro řízení kvality výhodou.

Na co se můžete těšit?

  • Dostanete jedinečnou možnost tvořit budoucnost pojišťovnictví. Budete u zrodu nové firemní strategie a svými zkušenostmi nám pomůžete nové principy a procesy nejenom nastavovat, ale i formovat.
  • Budete mít přímou linku na představenstvo společnosti.
  • Budete součástí různorodých projektů, získáte nadhled nad mnoha procesy a díky tomu postupně rozšíříte vaši specializaci do různých odvětví pojišťovnictví.
  • Know how jedničky na trhu. Postupně se z vás stanou experti na obchodní procesy, a to pod hlavičkou pojišťovny, která je TOP ZAMĚSTNAVATELEM na českém trhu.
  • Odborné zaškolení. Budete mít k dispozici zkušené kolegy, kteří vám vše rádi vysvětlí a v prvních měsících vás vším provedou.
  • Zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké možnosti rozvoje a vzdělávání.

… a samozřejmostí jsou rozsáhlé zaměstnanecké benefity jako:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není pasé a po zaškolení trávíme na něm i 3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Oslovila vás pozice nebo ještě váháte? Pošlete nám váš strukturovaný životopis v českém jazyce, nebo se se mnou propojte na LinkedInu https://www.linkedin.com/in/katerinaknapovasvecova/.

Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce