Tato pozice již není k dispozici.

POJISTNÝ MATEMATIK / POJISTNÁ MATEMATIČKA - TRAINEE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme a koho hledáme?

  • Jsme tým „Aktuárská funkce“, pojistní matematici, kteří pomocí matematických nástrojů a modelů přispívají k finanční stabilitě pojišťovny.
  • Přemýšlíme nad souvislostmi, alternativami a riziky. Zastáváme kontrolní roli.
  • Bavila by Tě taková práce?
  • Chceš poznávat nové věci a být podporován v odborném vzdělávání?
  • Využij příležitosti, uč se od profesionálů, a získej přehled o aktuárských úlohách napříč pojišťovnou.

Co je náplní práce?

  • Podpora Aktuárské funkce v oblasti životního i neživotního pojištění
  • Validace technických rezerv podle Solvency II
  • Spolupráce při navrhování a implementaci nových postupů v aktuárské oblasti
  • Analýzy výsledků pojistných rizik v interním modelu a spolupráce při jejich validaci
  • Spolupráce při schvalování nových pojistných produktů

Co bychom od Tebe potřebovali?

  • VŠ vzdělání matematického/ekonomického směru (finanční a pojistná matematika výhodou)
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy nebo studenty posledních ročníků, ale praxe v oblasti pojistné matematiky je samozřejmě výhodou
  • Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excelu
  • Ochotu stále se vzdělávat a rozšiřovat svoji agendu
  • Analytické a logické myšlení – to je základ
  • Schopnost zodpovědně pracovat samostatně i na týmových úlohách
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Co můžeme nabídnout

  • Takto velká pojišťovna s tradicí znamená dost zkušeností, stability i dat
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Mezinárodní prostředí skupiny Generali a pravidelnou spolupráci se zahraničními kolegy
  • Přátelskou atmosféru, vzájemnou výpomoc a podporu skvělého týmu v Praze a v Bratislavě
  • Dobře dostupné a moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a využívaní home office
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (ročně 5 týdnů dovolené, 5 sick days, 2 dny dobrovolnictví, 12000Kč v Cafeterii, příspěvky na stravování, penzijní a životní pojištění aj.)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Praha 4 – Pankrác
  • Nástup: ihned / dle dohody

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".