Tato pozice již není k dispozici.

Pojistný matematik junior - i part time

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme a koho hledáme?

  • Láká Tě práce aktuára?
  • Chceš na sobě pracovat a vzdělávat se?
  • Motivuje Tě práce v mladém kolektivu?
  • Chceš využívat angličtinu?
  • Přidej se do týmu našich šikovných pojistných matematiků a podílej se na výpočtech, které ovlivňují celou pojišťovnu!

Co budeš na této pozici dělat?

  • Analyzovat vývoj portfolia, interpretovat výsledky pro vedení společnosti
  • Používat výsledky interního modelu pro interpretaci ekonomických výsledků společnosti, dle účetních standardů i dle konceptu tržní hodnoty
  • Spolupracovat při navrhovaní a implementaci nových postupů pro řízení společnosti s využitím interního modelu
  • Aplikovat rezervační metody pro výpočty výše rezerv, rizika rezerv a dopadů na kapitál
  • Modelovat výše a frekvence škod pro účely plánování, výpočtu rizika pojistného a pro analýzu a posouzení přiměřenosti zajistného programu
  • Aktivně používat neživotní modelovací programy Igloo a ResQ, modely v Excelu a další nástroje
  • Spolupracovat s dalšími odborníky v rámci skupiny Generali

Co je k práci potřeba?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na pojistnou matematiku / pojistné inženýrství - VHODNÉ I PRO ČERSTVÉ I BUDOUCÍ ABSOLVENTY
  • Praxe v oblasti pojistné matematiky je velkou výhodou, nikoli podmínkou
  • Velmi dobrou znalost Excelu, ten používáme hodně často (makra pomůžou), znalost MS Access, VBA a SQL je výhodou
  • Ochotu neustále se vzdělávat a rozšiřovat svoji agendu
  • Analytické a logické myšlení je základ
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i na týmových úlohách, a hlavně zodpovědně
  • Bez angličtiny na komunikativní úrovni to nepůjde

Co můžeme nabídnout?

  • Příležitost získat praktické zkušenosti a učit se od špiček v oboru
  • Takto velká a věkem zralá pojišťovna znamená dost zkušeností, stability i dat
  • Mezinárodní prostředí skupiny Generali a pravidelnou spolupráci se zahraničními kolegy
  • Možnost seberealizace, aplikace vlastních nápadů a vylepšení
  • Další vzdělávání a rozvoj, nemůžeme přeci usnout na vavřínech
  • Podporu skvělého týmu působícího v Prahe a v Bratislavě
  • Přátelskou atmosféru, vzájemnou výpomoc a podporu v týmu
  • Dobře dostupné a moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a využívaní home office
  • A bohatý systém benefitů: 12 000 Kč v cafeterii, 5 dní zdravotního/osobního volna, 2 dny na dobrovolnictví, příspěvky na životní a penzijní pojištění, mnoho zaměstnaneckých výhod a slev atd.

Doplňující informace

  • Pracoviště: Praha 4 – Pankrác, případně Bratislava
  • Nástup: Dohodou

Jestli Ti vyšlo, že hledáme právě Tebe, ozvi se nám. Těšíme se na Tvoje CV a snad i na viděnou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".