Tato pozice již není k dispozici.

PODPORA NAŠICH STÁVAJÍCÍCH KLIENTŮ – VÍKENDOVÝ TÝM (DPP)

Smlouva na dobu určitou
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Do týmu Vendy (Brno) a Kamči (Hodonín) vedoucích brigádnických týmů, hledáme podporu pro naši příchozí klientskou linku a odchozí upomínkové volání a to s možností práce z domova. V jejich týmech jsou studenti, maminky na rodičovské dovolené, pracující, penzisté – jsou to opravdu rozmanité týmy. Můžete se tak těšit na nejen zajímavou práci, ale i příjemné přátelské prostředí.

Co u nás budete dělat?

  • Přijímat příchozí hovory našich klientů, pomáhat jim, radit v jejich situaci a poskytovat jim informace o produktech Generali České pojišťovny. Nejedná se o prodej produktů.
  • V rámci agendy Upomínkové volání kontaktujeme klienty, kterým hrozí reálný zánik pojistné smlouvy pro neplacení dlužného pojistného. Cílem je upozornit klienta na dlužnou platbu a hrozící zánik jeho pojistné smlouvy a domluvit se s ním, jak a kdy bude platbu hradit.
  • Zpracovávat požadavky od klientů na PC a pracovat s interními systémy pojišťovny.
  • Směny si budete plánovat dle vašich možností ve všedních dnech v rozmezí 8–19 hod. a víkendech 9–17 hod.

Kdo jste?

  • Baví vás povídat si s lidmi a záleží vám na jejich spokojenosti.
  • Stojíte o dlouhodobou spolupráci a můžete odpracovat v průměru 15-20 hod. týdně.
  • Chcete se rozvíjet a záleží vám na vaší kariéře.
  • Máte chuť do práce a jste ochotni se něco nového naučit.

Proč pracovat právě u nás?

  • Odnesete si fixní odměnu 130 Kč/hod. a jako bonus máte stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i za krátkou směnu.
  • Máte možnost využívat práce z domova.
  • Nadstandardně vás zaškolíme na komunikační a odborné dovednosti – naučíte se rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace.
  • Díky dlouhodobé spolupráci vám umožníme kariérní postup a rozvoj v rámci skupiny Generali.

Doplňující informace

  • Nástup: 6. 5. 2024
  • Školení: proběhne online přes MS Teams a e-learning, praxe osobně na budově
  • Pracovní doba: PO–PÁ dle možností v časovém rozmezí 8:00–19:00 hod., víkendové směny (3–4 za měsíc) v rozmezí 9:00–17:00 hod.
  • Místo výkonu práce: Brno – Královo Pole, Hodonín nebo z vašeho bydliště.
  • Smlouva: Dohoda o provedení práce

Obsazujeme více pracovních pozic, klidně tedy můžete doporučit brigádu svým známým a na brigádu pak chodit společně!
Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se - rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru.
Následně si u pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.
Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis.