Tato pozice již není k dispozici.

OPERÁTOR/KA CALL CENTRA (MOŽNOST 50% HOME OFFICE)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Chcete se osobnostně a kariérně rozvíjet v největší pojišťovně na českém trhu? Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Rádi komunikujete a dokážete se vcítit do potřeb klienta? Pokud ano, tak hledáme právě vás!

O co konkrétně půjde?

  • Budete se věnovat příchozím telefonickým hovorům našich stávajících klientů, kteří se na vás budou obracet se svými různorodými požadavky (např. změny ve smlouvě či doplnění informací k našim produktům).
  • Vaším úkolem bude klientovi pomoci s vyřešením jeho požadavku a zodpovědět mu otázky k našim službám.
  • V rámci kompletního zajištění je důležité aktivně s klientem projít jeho současné portfolio a nabídnout mu další produkt dle jeho životní situace.

Jak to bude vypadat, když nastoupíte:

  • V prvních měsících projdete školením na odborné i komunikační dovednosti, kde vás naučíme vše potřebné pro práci v našem call centru.
  • Než získáte jistotu, natrénujete si hovory za podpory zkušenějších kolegů.
  • Máme jasný kariérní řád. Budete začínat jako Operátor junior, nicméně s růstem zkušeností a kompetencí se budete kariérně posouvat.

Co byste měli splňovat a my to při výběru oceníme:

  • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitním vysvědčením.
  • Jste přirozeně komunikativní, rádi hledáte řešení a i k náročnému klientovi přistupujete s empatií a pochopením.
  • Rádi se učíte nové věci a chcete se zdokonalovat po profesní i osobní stránce.
  • Pracujete s počítačem na uživatelské úrovni – pro práci využíváme nástroje pro online komunikaci a interní systémy, na které vás zaškolíme.
  • Hledáte práci v call centru, kde si můžete postupně vyzkoušet více aktivit. Nehledáme pouze zkušené operátory, rádi vás vše naučíme.

A co my vám můžeme nabídnout?

  • V případě bydliště mimo Pardubice a okolí, možnost až 100% HOME OFFICE – včetně plné podpory na dálku, se kterou máme bohaté zkušenosti.
  • Jisté peníze promítnuté ve fixní mzdě (25 000 – 28 000 Kč v prvním roce). Na základě získaných zkušeností a specializace vaše mzda poroste.
  • Poskytneme vám prostor pro rozvoj i průběžnou zpětnou vazbu. Pomůžeme vám stát se specialistou v péči o klienty.
  • Přátelský kolektiv a podporu seniornějších kolegů – vždy tu bude někdo, kdo vám poradí.
  • Bohatý systém benefitů – příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok, 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů volna navíc, příspěvek na stravování, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění nebo slevy na naše pojistné produkty. Práci si také zpestřujeme různými firemními akcemi a soutěžemi.

Doplňující informace:

  • Termín nástupu a začátek školení: 1. 9. 2022
  • Místo výkonu práce: z vašeho domova nebo ulice třída Míru 2647, Pardubice
  • Pracovní doba: 8 hodin + půlhodinová pauza na oběd (našim klientům se věnujeme v pracovních dnech mezi 7. a 19. hodinou)
  • Smlouva a úvazek: zaměstnanecký poměr, plný úvazek

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se – rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před případným setkáním. Následně si u online pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.

Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".