Tato pozice již není k dispozici.

METODIK/ČKA V LIKVIDACI NŽP

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Chcete se z 50% věnovat změnám a inovacím? Umíte vzít odpovědnost za svou práci, třeba i někdy rutinní, od A do Z? Baví vás nápady uvést do praxe a předat projekt s nadšením na ostatní v týmu i mimo něj? Chcete podpořit svými nápady jednoduchost a rychlost řešení škod pro naše klienty, podpořit automatizaci procesů nebo pomoci klientskému servisu? Můžete pracovat až 50% času z domova a nepřijdete ani o setkání na mimopracovních aktivitách. Pokud je pro vás také důležité táhnout za jeden provaz ve stabilním týmu, můžeme si plácnout.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

  • Společně budeme vylepšovat klientský servis, zautomatizujeme další procesy, aby byla práce našich likvidátorů ještě efektivnější a zpracování škod rychlejší pro naše klienty.
  • Budeme přitom dále vylepšovat naše systémy, zadávat změny, testovat si, že naplňují, co jsme si od nich slibovali.
  • Budeme spolupracovat jak v rámci týmů likvidace škod, tak s ostatními útvary v pojišťovně.
  • Budeme tvořit e-learningové kurzy pro vzdělávání likvidátorů včetně podpůrných materiálů, tvořit pokyny a pracovní postupy pro nově vymyšlené procesy.
  • Je možné, že se dostaneme ke školení likvidátorů (trenérská činnost, příprava školení a workshopů), vytváření školících předloh a školení dle potřeb provozu. A také k připomínkování nových pojistných podmínek.

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ:

  • SŠ s maturitou, zkušenost s likvidací škod výhodou, ne podmínkou!
  • Dobré komunikační dovednosti a práce s PC vám nedělá problém.
  • Samostatnou a kreativní osobnost, která umí pracovat v týmu a sdílet své know how s kolegy.
  • Nepotřebuje k životu detailní zadání úkolů, ale bere si téma za své a rozpracovává ho sám/a nebo v týmu, baví se o tom, kam se dostal/a, důležité je pro něj/ní dotahování věcí do konce.
  • Analytické myšlení a organizační schopnosti.

CO NABÍZÍME:

  • Dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérového růstu
  • Zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké možnosti rozvoje a vzdělávání
  • Práci v příjemném kolektivu a moderním pracovním prostředí – v rámci naší open space kanceláře má každý dostatek svého prostoru, navíc máme k dispozici relaxační místnosti, vybavené kuchyňky i jídelnu na pracovišti
  • Odborné zaškolení – pozice je vhodná i bez praxe z pojišťovnictví
  • Benefity

BENEFITY:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
  • FLEXIBILITA: Jste ranní ptáče, nebo naopak noční sova? Oceníte dřívější začátek, pozdější start? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje!
  • SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není pasé.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém cafetérie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 77 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny, až do výše 50%.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, engagementové aktivity, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

  • Pracoviště: Praha nebo Brno
  • Nástup: ihned/dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.