Tato pozice již není k dispozici.

Manager - Digital Products

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme a koho hledáme?

Do nově zformovaného Digital & Transformation týmu v Generali hledáme šéfa product ownerů/product managerů. Můžete to být vy? Čtěte dál…

  • Hledáme člověka se 7-10ti lety zkušeností s vedením produktových týmů, ideálně z vysoce komplexního tech prostředí.
  • Nejsme jednoduchý startup - hledáme člověka, který bude mít pokoru ke komplexnímu prostředí největší pojišťovny na trhu a chopí se vize postavit produktový tým, který zlepší každodenní digital experience milionů klientů a tisíců prodejců Generali.
  • Rozhodně ale nechceme být “korporát” - hledáme člověka s jasným názorem, který přinese moderní myšlení o produktovém managementu, dokáže strhnout lidi uvnitř Generali silnou vizí, zkušenostmi a charismatem. Člověka, který řekne nám, jak máme product management dělat, a nebude leštit status quo.
  • Na starost dostanete tým product ownerů, kteří rozvíjejí digitální produkty Generali jak směrem ke koncovým klientům pojišťovny, tak pro prodejní/distribuční síť - Client Zone, Web, App, Advisory (platforma pro modelování poradenských finančních služeb), Marketplace (lead distribution & management), sjednávače pojištění, a další…
  • V prvních měsících vás bude čekat nastavení governance v produktových týmech, standardizovat product management postupy a ztransparentnit/zefektivnit komunikaci dovnitř firmy ohledně roadmap, předvídatelné velocity i kvality produktového vývoje.
  • Budete advokátem MVP přístupu k definici produktů, iterativního designu a prototypování se zákazníky a agilního SW vývoje.

S kým budete spolupracovat?

  • Vašimi nejbližšími peers v týmu budou manažeři Designu, Digital Salesu a Digital projekťáků/analytiků. Společně pak budete reportovat řediteli Digitalu.
  • Vašimi zákazníky bude několik milionů klientů Generali (jsme jednička na trhu) a obchod, jehož několika tisícům obchodníků dodáváme digitalem superpowers.
  • S IT, se kterým produkty stavíme, budete hlavní parťáci.
  • S vrcholovým vedením, kterému pomáháme transformovat Generali na digitální pojišťovnu budoucnosti.

Kdo k nám zapadne do týmu?

  • Talent magnet - vaší rolí bude stavět a rozvíjet tým. Schopnost dostat do Generali nejlepší lidi, motivovat je, inspirovat a rozvíjet je alfa-omega.
  • Zvídavost - pojišťovnictví je pro vás zajímavá záhada, a ne nudný business, zajímá vás jak fungují lidé a svět kolem vás a máte chuť a nápady, jak věci zlepšovat.
  • Pleasure & fun to work with - spolupráce s jinými týmy pro vás není nutné zlo, ale příležitost. Lidé s vámi nadšeně spolupracují a rádi tráví čas.
  • “How might we” mindset - problémů lze najít vždy a všude spousty. My chceme člověka, který nachází řešení.
  • Ptačí perspektiva a strategický nadhled - chápete, že skvělý produkt vždy dokonale balancuje na třech nohách: 1. Design - skvělá user experience a usability je na prvním místě 2. Business value - produkt nám pomáhá komerčně růst a zaplatí se 3. Tech feasibility - stavíme technologicky čistý a udržitelný produkt v kontextu IT and enterprise architektury

Hledáme vás?

Pokud máte dojem, že jste právě tím člověkem, kterého na této pozici potřebujeme, ozvěte se na inzerát, nebo přímo Vláďovi Staňkovi.