LIKVIDÁTOR/KA STROJNÍHO POJIŠTĚNÍ

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Pozice

Popis pozice

Do 14. členného týmu specialistů na likvidace pojistných událostí různé zemědělské či výrobní techniky a strojů našich klientů, hledáme nového kolegu, který bude posilou v rámci celé České republiky. Pojistné události likvidujeme z pohodlí kanceláře nebo z domova.

Pracovní náplň:

  • Likvidace, revize a výplata středně složitých typů pojistných událostí na zemědělské technice, stavebních strojích, ale i na výrobních linkách.
  • Komunikace s klienty a dalšími účastníky likvidačního řízení.
  • Spolupráce s ostatními útvary ve společnosti.
  • Výpočty vzniklých škod v expertních systémech.

Co je pro nás důležité:

  • SŠ s maturitou (ve strojním oboru), případná praxe v oblasti strojírenství.
  • Zkušenosti v pojišťovnictví velkou výhodou.
  • Schopnost práce na PC (MS Office), ostatní systémy naučíme.
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat.
  • Flexibilita, empatie a zodpovědnost.

Co naopak můžeme nabídnout:

  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
  • Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti.
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu jedničky na trhu v pojišťovnictví.
  • Po zaučení je možné pracovat pravidelně na HomeOffice.

Na jaké benefity se můžete v Generali České těšit?

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office až 3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha, Brno nebo Hradec Králové
  • Nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce