Tato pozice již není k dispozici.

IT Tester - IČO

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

IT TESTER/TESTERKA

Do týmu pro vývoj nových technologií hledáme IT Testera s možností práce na IČO.

Co budete mít na starosti?

  • Návrh a provádění manuálního i automatizovaného testování aplikací.
  • Správu chybových požadavků a komunikaci s business zadavateli, vývojáři a analytiky.
  • Zajištění dodávaného softwaru v co nejlepší kvalitě.

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s manuálním a automatizovaným testováním, praxe 3 roky+.
  • Znalost SQL, SOAP a základní povědomí o automatizovaném testování v Seleniu.
  • Výhodou znalost XRay.
  • SŠ/VŠ technického směru.
  • Kooperativní přístup a schopnost spolupráce.
  • Analytické myšlení, pečlivost a ochotu učit se novým věcem.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou, různorodou a kreativní práci.
  • Podporu a možnost rozvoje znalostí.
  • Flexibilní pracovní dobu a přátelské prostředí.
  • Zajímavé platové ohodnocení.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.