Tato pozice již není k dispozici.

IT ANALYTIK/ANALYTIČKA - ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Do týmu Životního pojištění hledáme samostatného analytika, který bude řešit požadavky od A až do Z. Ideálně bychom chtěli najít technicky zaměřeného kandidáta/tku, který se bude se podílet i na testech i na konfiguraci.

Co děláme a proč Vás potřebujeme?

  • Staráme se o CORE systém životního pojištění v GČP
  • Přebíráme zadání od business zadavatele, kompletujeme ho, zajišťujeme konfiguraci
  • Komunikujeme s koncovým uživatelem nad požadovaným řešením
  • Vytváříme návrhy testovacích scénářů

Koho hledáme?

Někoho, kdo bude:

  • Proaktivní, rychle se zaučí a bude mít analytické myšlení
  • Umí dobře komunikovat a spolupracovat na zadání požadavků
  • SQL databáze dobře ovládat
  • Orientovaný v systémové integraci (SOAP, REST, XML)
  • Mít zkušenosti s JIRA a Confluence
  • Dobře znát MS Office
  • VÝHODOU je pokud budete mít:
  • Zkušenosti z pojišťovnictví
  • Axure, modelování v Enterprise Architect, čtení kódu (NET Core, JavaScript)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost kariéry v prostředí mezinárodní společnosti
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Dlouhodobý rozvoj
  • Možnost práce na HPP i IČO
  • Pestrý balíček benefitů (Příspěvky na stravování, příspěvky do Kafeterie, flexibilní pracovní doba, možnosti home office, 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního/zdravotního volna, stravenkový paušál 92 Kč/den, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné pojištění, multisport karta)

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".