Tato pozice již není k dispozici.

IT administrátor/ka junior

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Máš vystudovanou školu v oblasti IT? Hledáš pracovní uplatnění, kde si můžeš teorii vyzkoušet v praxi a naučit se novým věcem? Případně už máš zkušenosti v oblasti IT a toužíš po změně? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe.

V našem týmu 10ti administrátorů Tě naučíme vše potřebné a budeme Ti v začátcích práce oporou. Čeká na Tebe pestrá a zajímavá práce, od nastavení hesla po hledání zapeklitých problémů v infrastruktuře. Nudit se určitě nebudeš!

Jaké budou Tvé typické úkoly:

  • Instalovat a připravovat výpočetní techniku
  • Řešit běžné problémy se SW a HW
  • Reinstalovat OS
  • Pravidelně obměňovat výpočetní techniku
  • Řešit další IT požadavky uživatelů

Koho hledáme:

  • Absolventa/absolventku SŠ nebo VŠ technického směru.
  • Nadšence do technologií - kandidáta se znalostí operačních systémů Windows na pokročilé uživatelské úrovni.
  • Znalost prostředí M365 výhodou.
  • Očekáváme znalost HW a MS Office.
  • Základní přehled v síťových technologiích.
  • Obecnou orientaci v IT.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Ochotu učit se novým věcem a chuť se rozvíjet.

Nabízíme:

  • Příležitost nastartovat kariéru v IT a postupné přebírání složitějších úkolů.
  • Stabilního zaměstnavatele - možnost pracovat pro jednu z největších finančních institucí v ČR.
  • Možnost využití anglického jazyka.
  • Práci na plný úvazek na dobu určitou, ale pokud se osvědčíš, rádi s tebou spolupráci dále prodloužíme.

a ještě pestrý balíček benefitů, kde si vybere každý :-)

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office až 3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  1. Raiffeisenbank
    Raiffeisenbank

    Praha

    Plný úvazek
  2. Generali Česká pojišťovna | Generali SK

  3. Česká spořitelna
    Česká spořitelna

  4. Siemens
    Siemens
    Siemens

  5. EFFIIS
    EFFIIS
    EFFIIS

    Praha

    Plný úvazek
  6. BNP Paribas Cardif
    BNP Paribas Cardif

    Praha

    Plný úvazek
Podívat se na všechny nabídky