Tato pozice již není k dispozici.

HR Business Partner pro obchodní útvary

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Do týmu HR FRONT OFFICE pro obchodní útvary hledáme člověka, který:

  • je zkušeným HRBP, ví, o čem práce HRBP je a výborně ji prakticky zná,
  • má ideálně zkušenost s rolí business partnera pro manažery v oblasti obchodu a ve větší společnosti,
  • je komunikativní a dokáže si obhájit svůj názor, je klientsky orientovaný a velmi dobře navazuje vztahy, nezná slovo „nejde“ a vždy hledá řešení,
  • má nadšení pro oblast HR a těší se z vlastních i týmových výsledků.

O co konkrétněji půjde?

Budete partnerem manažerům napříč všemi HR aktivitami a budete jim poskytovat podporu v oblastech:

  • náboru nových zaměstnanců a jejich následné adaptace,
  • rozvoje a vzdělávání jejich týmů,
  • hodnocení a motivace zaměstnanců,
  • odměňování a při řešení pracovněprávních záležitostí,
  • pomoc při řízení personálního rozpočtu, HC plánu i organizačních změn.

A mimo jiné:

  • Budete mít možnost zapojit se do řady projektů (i nadnárodního charakteru) a celofiremních aktivit.
  • Jsme součástí Skupiny Generali, proto je pro vás k dispozici možnost nadnárodního rozvoje a růstu (nutná znalost AJ v písemné i komunikativní formě).
  • Budete mít na starosti lokality Praha, jižní Čechy a západní Čechy, a proto je nezbytností řidičský průkaz sk. B.
  • Pozice je propojením znalostí, poradenství a aktivní práce v regionu.

S pozicí od nás získáte:

  • Rozmanitou práci, kde uplatníte jak své organizační a plánovací schopnosti, tak i své nápady, které budete realizovat.
  • Možnost samostatně si řídit a plánovat pracovní čas.
  • Kombinaci práce z kanceláře/regionu i z domova (HO).
  • Samozřejmostí je mobil a notebook i pro soukromé využití.
  • Spoustu různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý – pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna navíc, benefitní systém Cafeterie s příspěvkem 12 000 Kč/rok, karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších.

Jen pro doplnění:

  • Termín nástupu: 1. 8. 2021/1. 9. 2021 nebo dle dohody
  • Vaše místo výkonu práce bude v Praze nebo regionu (dle vašeho bydliště)

Pokud nad pozicí přemýšlíte, přihlaste se nebo napište na email kristyna.zarubova@generaliceska.cz. Rádi na vaše otázky odpovíme. Těšíme se na Vámi zaslaný životopis.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".