Tato pozice již není k dispozici.

BI Specialist - Junior, Medior nebo Senior (part time)

Shrnutí práce
Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Power bi
Power automate
Sql
Excel

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

K nám do Generali CEE Holding, do oddělení Controllingu, hledáme novou posilu na pozici BI Specialist, uvítáme kandidáty a kandidátky na juniorní, střední i seniorní úrovni. Tato pozice je vhodná pro VŠ studenty, rodiče na rodičovské dovolené nebo kohokoliv, kdo má zájem o poloviční úvazek na minimálně 2 roky, ideálně ještě déle.

Na čem budete na této pozici pracovat?

  • Spravovat interní databázi, vytvářet dotazy, analyzovat data, vytvářet vizualizace a reporty pro projekty
  • Spolupracovat s týmy Controllingu a IT týmy v regionu střední a východní Evropy skupiny Generali (10 zemí)
  • Spravovat analytické platformy (např. MS Power BI)
  • Podílet se na vývoji a správě BI řešení a spolupracovat s integračními týmy
  • Hledat příležitosti pro automatizaci a její implementaci
  • Vypracovávat a aktualizovat technickou dokumentaci

Co by měl mít náš ideální kandidát?

  • Měl by studovat nebo mít vystudovanou VŠ technického směru (IT, matematika, statistika, ekonomie)
  • Velmi dobrou angličtinu - denní využití s kolegy i s manažerem týmu
  • Schopnost převádět potřeby byznysu do technických řešení
  • Velmi dobrou znalost MS Excel; znalost VBA je výhodou
  • Dobrou znalost SQL (zejména T-SQL) a MS SQL Server
  • Základní znalost ETL a automatizačních (RPA) nástrojů jako Power Automate
  • Pokročilou znalost reportovacích/vizualizačních nástrojů jako je MS Power BI, vývoj objektů pomocí DAX v datovém modelu
  • Zkušenosti s programovacími jazyky a jejich logikou jsou výhodou
  • Možnost pracovat 20 hodin týdně, zájem o dlouhodobou spolupráci

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost kombinace práce z domova a z kanceláře
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající senioritě vybraného kandidáta
  • Dlouhodobou spolupráci na Dohodu o pracovní činnosti (spolupráce na bázi IČO je k diskuzi)
  • Velmi přátelský mezinárodní kolektiv, denní využití angličtiny, podporu rozvoje a vzdělávání