Tato pozice již není k dispozici.

AI/ML Engineer / Data Scientist junior - brigáda

Smlouva na dobu určitou
Praha
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Láká Tě pracovat v atraktivním prostředí AI/ML? Chceš získat zkušenosti a praxi v této moderní oblasti? Chceš si vyzkoušet natrénování ML modelu na reálných datech v prostředí, kde není o data nouze?
Do našeho týmu AI/ML systémů, hledáme posilu na dlouhodobou brigádu pro pozici AI/ML Engineer juniora.

Co u nás budeš dělat?

  • Připravovat a zpracovávat data
  • Programovat v Pythonu
  • Trénovat ML modely
  • Automatizovat trénovací a predikční pipeliny

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/měla mít?

  • Znalost programovacího jazyka Python, příp. R
  • Znalost databází – SQL
  • Chuť učit se
  • Dobrá znalost Angličtiny – B2 úroveň výhodou
  • VŠ/SŠ se zaměřením na informatiku, statistiku nebo přírodní vědy

Co nabízíme?

  • Partu fajn lidí, s kterými se dá diskutovat nad odbornými problémy, ale i zahrát námořní bitvu, nebo zajít na pivo.
  • Máme také skvělé manažery, kteří Vás budou neustále posouvat dále.
  • Máme odborníky v oblasti Machine learningu, od kterých se můžete učit.
  • Budeme vás podporovat ve vašem rozvoji. Máme tu řadu různorodých vzdělávacích programů, kde si vybere každý.
  • Velkou časovou flexibilitu – budete mít možnost pracovat z domova a zároveň skloubit studium s volnočasovými aktivitami.
  • Stravenkový paušál 107/den, možnost využívat platformy na vzdělávání