Tato pozice již není k dispozici.

Administrativní pracovník/ce v týmu likvidace

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Rádi byste rozjeli svou kariéru ve velké mezinárodní společnosti? Nemáte moc zkušeností v oboru, ale zvládáte se rychle učit? Pak hledáme možná právě vás!
Do týmu likvidace pojištění majetku a odpovědnosti hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Administrátor/ka likvidace.

Jaké činnosti vás u nás čekají?

  • Komunikace s klientem na příchozích telefonických hovorech zákaznické linky
  • Registrace pojistných událostí, příjem a zpracování dotazů klientů na likvidace pojistných událostí (v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti)
  • Samostatná administrativní činnost a zpracování/vyřešení požadavku klienta
  • Příprava podkladů a komunikace s likvidátory
  • Práce na PC s interními systémy

Co na této pozici očekáváme od vhodného kandidáta?

  • Velmi dobré komunikační schopnosti (zkušenosti s prací po telefonu výhodou)
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, vstřícnost
  • Časová flexibilita, ochota učit se nové věci

Co vám za to nabídneme?

  • Pozici vhodnou pro start v oblasti likvidace pojistných událostí (i pro absolventy bez zkušeností z pojišťovnictví)
  • Dlouhodobou spolupráci s bohatými možnostmi kariérního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský přístup i tým
  • Práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dalších 5 dní volna na zdravotní nebo osobní účely navíc, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek do Cafeterie 12 000 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření, výrazné slevy na naše produkty, sportovní aktivity, úrazové pojištění pro všechny zaměstnance a mnoho dalšího)

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Brno - Královo Pole
  • Nástup: 1. 12. 2020/dohodou

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se – rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru.
Následně si u online pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají. Těšíme se!