Tato pozice již není k dispozici.

Business analytik - systémy údržby

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Pro tým Řízení prací a zákaznických požadavků, které se zabývá zaváděním moderních nástrojů řízení prací na distribuční síti a nových trendů v oblasti digitalizace, hledáme kolegu či kolegyni. Přidat se k nám můžete v Brně.

Co u nás budete dělat?

  • Stanete se součástí týmu, který zavádí nejmodernější nástroje pro řízení prací vykonávaných kolegy v terénu na zařízení distribuční sítě.

  • Budete se zabývat efektivitou plánování a řízení prací na distribuční síti a hledat možnosti její zvyšování.

  • Společně s kolegy se budete podílet na plnění strategických cílů a zavádět nové trendy v oblasti digitalizace.

  • Získáte příležitost transformovat zaběhnuté principy do nové, digitální podoby.

  • Budete spolupracovat nejen s kolegy z provozu (s montéry a jejich koordinátory), ale také se specialisty z oboru elektroenergetiky, IT i zkušenými analytiky.

  • Dále se vzdělávat v oboru distribuce elektřiny, zemního plynu, ale i v nových IT nástrojích, např. na Datové univerzitě EGD.

  • Příležitostně se účastnit odborných konferencí v ČR i zahraničí.

  • Diskutovat mezinárodní projekty zaměřené na provozování distribučních sítí v rámci celé skupiny E.ON.

Proč je fajn pracovat uE.GD?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Kde budete pracovat: Pracoviště
Datum nástupu: dle domluvy

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba, email: rudolf.chudoba@eon.cz

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • vystudoval/a jste vysokou školu technického směru, obor elektroenergetika výhodou

  • máte předešlou odbornou praxi

  • jste flexibilní a pracovní cesty vnímáte jako přirozenou součást vaší práce

  • podmínkou je řidičský průkaz sk. B a současně aktivně řídíte

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte analytické myšlení a schopnost nacházet řešení

  • jste komunikativní a práce v týmu vám nedělá problém

  • k práci přistupujete svědomitě a odpovědně

  • se nenecháte odradit neúspěchem a aktivně hledáte jiné řešení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".