Business Analytik

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ
Dovednosti a odbornost
Confluence
Jira

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Budete se podílet zejména na naší “digi” agendě související s rozvojem interních systémů našeho oddělení (cca 140 uživatelů), zaměstnaneckého portálu a mobilní aplikace (cca 3600 uživatelů).

  • Zajistíte analýzu business požadavků, vyhodnocování dat a zkušeností z provozu, navrhnete patřičné optimalizace a připravíte požadavky na vývoj.

  • Postaráte se o koordinaci celého procesu včetně testování a hladkého uvedení do produkce.

  • Budete úzce spoluprácovat s IT oddělením a pracovat v menších týmech napříč oddělením Business Administration (cca 100 kolegů).

  • Zajistíte realizaci PoC (Proof of Concept), následnou analýzu a přípravu podkladů pro rozhodnutí o uplatnění testované technologie a postaráte se o uvedení nových myšlenek do praxe.

  • Budete analyzovat trendy a přinášet nové nápady a řešení v oblasti nových technologií, digitalizace a facility managementu.

  • Nemine vás ani drobná administrativa, reporting či příprava prezentací.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

    Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
    Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: David Kapin tel.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • VŠ vzdělání (ekonmického/technického směru/informatika)

  • bez problému se domluvíte anglicky, zvládnete vést jednání (min. B2)

  • pokročilá znalost nástrojů MS Office je samozřejmostí a to včetně Visio nebo PowerBI atd.

  • máte prokazatelnou zkušenost z Business nebo IT projektů, výhodou znalost JIRA a Confluence

  • jste komunikativní, týmová osobnost, rychle se učíte a problémy jsou pro vás výzva

  • máte analytické myšlení, nadhled a “koukáte za roh”

  • nezaleknete se košatého korporátního systému a zvládnete v něm prosadit své nápady

  • výhodou zkušenosti z oboru Facility managementu a všeobecný přehled o nových technologických trendech

  • ŘP skupiny B výhodou (občasné cesty Praha-ČB-Brno)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".