Tato pozice již není k dispozici.

Manager testovacích stavů HiL

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Tvůj tým

Najímáme vysoce kvalifikované a motivované odborníky, kteří jsou nadšení pro vývoj nejmodernějších zkušebních stanic a okolního prostředí. Vozidla nové generace všech značek v koncernu Volkswagen budou jezdit na zcela nové platformě, která urychlí budoucí konektivitu, e-mobilitu a funkce automatizovaného řízení. Naše HiLy a související služby zajišťují, že každá jednotlivá funkce funguje tak, jak má. Jsme tým odborníků na vývoj softwaru a hardwaru fungující v agilním pracovním režimu a víme, jak agilitu propojit se zavedenými požadavky a regulacemi řízenými automobilovými procesy. Automobilová technologie je naší vášní a máme silný závazek dodávat vysoce kvalitní produkty.
Rezonuje to u Tebe? Pokud ano, těšíme se na Tvou reakci.

Co budeš dělat

  • Správa, kontinuální vylepšování a inovace svěřených testovacích stavů HiL v rámci projektů integračního testování
  • Pravidelná aktualizace testovacích stavů o nové HW a SW revize elektronických jednotek (ECU), debugging a uvedení do provozu
  • Tvorba konfigurace celého vozidla, správa a doplňování příslušné dokumentace
  • Ověřování funkčnosti simulací, virtuální reality, modelů a test automatizace na testovacích stavech HiL
  • Aplikace agilní pracovní metodiky Digiteq
  • Spolupráce se všemi zainteresovanými interními a externími vývojovými partnery

Na co se můžeš těšit?

Staneš se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáš zajímavou práci v rostoucím odvětví a budeš v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.
Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých BENEFITŮ, jako jsou:

  • Individuální plán učení a rozvoje, účast na konferencích, účast na firemním inovačním programu, jazykové kurzy Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Speciální zvýhodněná cena operativního leasingu vozů Škoda (možnost mít nový vůz každý rok od 3 100 Kč/měsíc)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši až 50 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Pošli nám svůj životopis - těšíme se na setkání!

wearedigiteq

Požadavky na pozici

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, software, IT nebo podobné)

  • Zkušenosti s elektrikou/elektronikou vozu spolu se znalostí automotive diagnostiky (např. ODIS) a embedded systémů

  • Zkušenosti s automobilovou architekturou a komunikačními systémy (např. CAN, Ethernet)

  • Inovativní a odvážné myšlení s cílem definovat a implementovat špičková technologická řešení

  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

  • Manuální zručnost, orientace v technické dokumentaci, flexibilita a zodpovědnost
    Upřednostňujeme sebemotivaci před tvrdými dovednostmi. Pokud splňuješ alespoň některé požadavky, rádi Tě zbytek naučíme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".