Tester asistenčních systémů

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Zajímají Tě automobily, hledáš práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás!
Staň se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Popis činností

  • Podpora vývoje a testování elektronických jednotek pro společnost Škoda Auto, a.s.
  • Stavba specifických měřících stanovišť
  • Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji
  • Práce s technickou dokumentací (technické výkresy, specifikace, normy)
  • Práce s diagnostikou vozidla
  • Specializovaná měření na vozech (osciloskop, proudová sonda, aj. měřící zařízení)
  • Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem Volkwagen
  • Účast na zahraničních zimních a letních zkouškách
  • Příprava elektromobilů pro další činnosti konstruktérů a zodpovědnost za vysokonapěťové části

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projektu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - pátek v čase 9:00 – 14:00
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektroniky nebo automobilové techniky/diagnostiky
  • Osvědčení odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 5/6
  • Znalost AJ nebo NJ (schopnost komunikace + čtení dokumentace)
  • Manuální zručnost
  • Obecné technické znalosti
  • Orientace v automobilové elektronice výhodou
  • Samostatnost a schopnost řešit zadané úkoly
  • Pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu k příležitostným zahraničním cestám

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".