Social Media Manager - Bistro Social

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme Social Media Managera, který se orientuje ve světě sociálních médií a má zkušenosti s tvorbou obsahu. Představujeme si někoho, kdo bude pečovat o naše klíčové klienty a nelekne se copywritingu, produkce, nových platforem, reklamních systémů, ani klientské prezentace, a pro naši smečku bude parťákem se vším všudy.

Na co se můžeš těšit?

  • Budeš se podílet (nejen) na strategickém rozvoji našich značek, vymýšlet atraktivní mikropříběhy a staneš se partnerem našich klíčových klientů.

  • Díky znalosti platforem poradíš klientovi optimální strategii v kontextu domluvených cílů.

  • Budeš se podílet na tvorbě contentu – od fotky až po video.

  • Dáš prostor své copywriterské duši. Dobrý text musíš zvládnout napsat sám. Čeština je tedy pro nás absolutní must have!

  • Své vizuální představy umíš dobře formulovat a předat kolegům v grafickém oddělení, tak aby ti je připravili dle tvého gusta.

  • Budeš pečovat o zákazníky a komunikovat s nimi. Proto musíš mít v sobě velkou dávku empatie a umět dotáhnout všechny zákaznické partie do vítězného konce.

  • Nechceme, abys uměl všechno, mnohem důležitější je pro nás nadšení a ochota učit se nové věci.

Co u nás získáš?

  • Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru, jak z našich řad, tak i z českého trhu. Rádi se inspirujeme a svoje úspěchy i pády vzájemně sdílíme.

  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a home office. V týmu stavíme hlavně na zodpovědnost, je pro nás klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.

  • Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.

  • Úzkou partnerskou spolupráci s kolegami z Meta, Pinterest, TikTok a Httpool.

  • Tým kolegů, kteří jsou nejen profíci, ale i fajn lidi.

  • Skvělé benefity od 34 dnů volna, dog friendly office, firemního kuchaře, online terapie, po pravidelné lekce jógy ve vlastním gymu.

  • Neformální prostředí designovým kanceláří v Holešovicích a žádný dress code. Tykáme si a rádi spolu trávíme čas i po práci.

Bez čeho se neobejdeš?

  • Zkušeností na obdobné pozici alespoň 2 roky.

  • Víš a máš zkušenost, jak funguje proces tvorby obsahu na sociální sítě od briefu až po strategii a její plnění.

  • Dobrých komunikačních a prezentačních schopností – týmu i klientovi zkrátka rozumíš.

  • Proaktivity a ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu.

Našel jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět, rádi tě poznáme!

Pokud nás chceš ještě více poznat, mrkni na náš Instagram bsocialcz.

Požadavky na pozici

Social Media, Copywriting, Idea Making

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".