Social Ads Specialist - Bistro Social

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má zkušenosti s reklamou v rámci Paid Social Media, má analytické myšlení a orientuje se na detail. Má agenturní zkušenosti nebo chce přejít z freelance a chtěl/a by si rozšířit obzory v týmu plném našlápnutých profíků.

Na co se můžeš těšit?

  • Jsme jedna z největších a stabilních mediálních agentur jak v ČR, tak ve světě, přitom si stále držíme si startup týmového ducha

  • Možnost spolupracovat a sdílet know-how s ostatními trhy

  • Rozmanité digitální kampaně pro různé klienty s různě velkými budgety – IKEA, Albert, AAA Auto, Heineken, Fortuna, Komerční banka a další

  • Vytváření paid social strategií, plánování a exekuci kampaní, včetně optimalizací, až po vyhodnocení v 360° agentuře – na klienta se díváme holisticky a spolupracujeme intenzivně napříč týmy

  • Máme jeden z největších Social Ads týmů na ČR trhu – můžeš se od týmu učit nebo naopak předávat zkušenosti. Tým je různorodý, od juniorů až po seniory. Najdeš u nás jak zkušenost, tak drive

  • Silné technické zázemí – spolupracujeme s naším datovým týmem na analýze dat, stavbě custom reportingu, zjednodušení interních procesů a tvorbě technických řešení klientům na míru

  • Jsme partneři a máme přímou podporu od Meta, TikTok, Pinterest a dalších

  • Možnost zapojit se do celé řady tenderů za Bistro Social, tak i v rámci celého Dentsu

  • Pracovní flexibilitu – můžeš pracovat jak z domu, tak z moderních kanceláří v blízkosti holešovické tržnice. V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.

  • Náležitou odměnu za tvou práci a skvělé benefity (25 dní dovolené + extra volné dny navíc (až 9), flexibilní pracovní doba, dogs & kids friendly office, vlastní gym a lekce jógy, multisportka, stravenky, Dentsu kuchař a pravidelné snídaně, silná podpora vzdělávání a duševního zdraví a mnohem více)

Požadavky na pozici

Jak pro nás vypadá ideální kandidát/ka?

  • Rozumí různým reklamním systémům: Meta Business Manager je základ, ale bude potřeba i praktická znalost dalších systémů jako je TikTok, LinekdIn nebo Twitter

  • Nekliká random posty, ale zamýšlí se nad celkovou strategií kampaní, oceníme zkušenosti hlavně z těch performance orientovaných

  • Má prokazatelné zkušenosti s komplexním plánováním a správou kampaní (brand i performance) ze segmentu B2B a/nebo B2C

  • Testuje a testuje (nejen pravidelný A/B testing), zkouší nové možnosti a postupy, hledá zlepšení, implementuje learnings a best practices

  • Baví ho/ji analytika a čísla, která stojí za kampaněmi – s excelem si rozumí, stejně jako s dalšími různorodými nástroji pro reporting

  • Je organizovaný/á, zodpovědný/á a umí prioritizovat, nebojí se říct a obhájit svůj názor a je parťákem klientovi

  • Má češtinu na úrovni rodilého mluvčího a komunikativní angličtinu

Pokud chceš vědět víc o naší SoMe smečce, mrkni na náš instragram bsocialcz nebo si pročti blog nawww.bistrosocial.cz

Proces náboru

Našel/a jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět zasláním CV. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku s kolegy z Bistro Social, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".