PAID SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Xml
Excel
Powerpoint

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

Jako člen/ka týmu OMD (součást skupiny Omnicom) budeš spravovat placené social kampaně pro významné klienty a podílet se na přípravě rozvíjejících projektů. Budeš využívat reklamní systémy Meta Business Manager, LinkedIn, TikTok a Twitter, špičkové nástroje a data, automatizovat procesy a tvořit strategie pro dosahování marketingových cílů klientů. Díky školením od dodavatelů, best practices z globální sítě Omnicom Media Group a účastí na konferencích, workshopech a webinářích se budeš dostávat i k čerstvým novinkám z mediálního trhu. Určitě tě to bude bavit!

Máme k dispozici hromadu špičkových nástrojů (některé sami vyvíjíme) a dat, které nám vytvářejí skvělý prostor na testování našich hypotéz. Automatizujeme procesy, které nemají přidanou hodnotu a zbytečně nás zdržují od toho zajímavého. I to je prostor, ve kterém se může nový kolega / kolegyně uplatnit.

Tvořit strategie a pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů.

Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty.

Přičichávat k dalším oblastem online marketingu (RTB, SEO, PPC …)

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení se dozvíš v microsite OMG DIGITAL na našem profilu na Welcome to the Jungle (hledem Omnicom Media Group).

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. Pokud ti nevyhovuje každodenní docházka do kanceláří, můžeme se domluvit na částečné práci z domova.

Když nepůjdeš na oběd s kolegy do jedné z mnoha okolních restaurací, můžeš si objednat krabičkový oběd od Pohlreicha nebo jiných (méně známých, ale stejně dobrých) dodavatelů. Nebo si můžeš svůj oběd ohřát v našem Chilluoutu, kde si k jídlu můžeš vzít i nealko pivo nebo džus. Pro kávomilce jsou k dispozici kávovary na přípravu espressa a v případně zájmu i chemex s výběrovou kávou. Pro ostatní máme na výběr z velkého množství čajů a horkou čokoládu.

Myslíme i na tvé zdraví. Každý den je k dispozici čerstvé ovoce i hodinová lekce cvičení v tělocvičně přímo v budově (jóga, posilování core, kruhový trénink…). Pravidelně také vyhlašujeme fitness výzvy za hodnotné ceny a proplácíme startovné na běžecké závody. Nabízíme i Multisportku s příspěvkem dle délky zaměstnání ve firmě.

Užiješ si dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Také přispíváme na jídlo a proplácíme soukromé hovory.

O permanentním vzdělávání v oboru jsme psali už výše. Kromě toho se můžeš přihlásit i na jiná školení třeba na PowerPoint, Excel nebo asertivitu. A aby to bylo i o zábavě, pozveme tě na teambuildingy, oslavy narozenin, vánoční večírek, letní únikovku nebo tématické brunche.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Líbíme se ti? Ozvi se nám.

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

Potřebujeme někoho, kdo už delší dobu spravoval placené social kampaně, ideálně (ne nutně) v agenturním prostředí. Podle rozsahu zkušeností pak vybereme vhodné klienty, jsme proto otevření různým možnostem, nicméně pozice není juniorní. Potřebujeme tedy znalost Meta Business Manageru, vhodné využívání dostupných formátů a optimalizací, testování rozdílných přístupů k dosažení maximálního výkonu kampaně, znalost a užití best practices v reklamním prostředí FB a IG, generování trackingu pro potřeby měření výkonu performance kampaní. Zkušenosti s reklamním systémem LinkedIn, Twitter či TikTok oceníme, ale nutně nevyžadujeme.

Především by ti to ale mělo myslet analyticky a logicky. Nečekáme dokonalost a bezchybnost. Dobře víme, že dělat chyby je také způsob, jak se posouvat a rozvíjet. Bez hledání a chybování totiž není nalézání a ceníme si toho víc, než bezchybné rutiny.

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must”. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty nebo naší centrálou, případně do prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".