Influencer Marketing Manager - Bistro Social

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Do Bistro Social hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni se zápalem pro influencer marketing a sociální média obecně. Kromě samotné pracovní zkušenosti na pozici Influencer Marketing Manager (alespoň dva roky) oceníme hlavně pečlivost a nadšení.

Co u nás budeš dělat?

  • Budeš se podílet na celém influencer marketingu v rámci Bistro Social -> Znamená to volnou ruku pro tvé nápady a zároveň odpovědnost za práci, kterou odvedeš.

  • Vyhledávat nové příležitosti pro spolupráci na straně klientů i influencerů, samostatně s nimi komunikovat a zastupovat naši agenturu v této oblasti.

  • Podílet se na projektech z oblasti influencer marketingu napříč různými oblastmi.

  • Spolupracovat na tendrech s agenturami z naší sítě a dodáváme klientům komplexní řešení – od kreativy, sociálních sítí, mediálního nákupu až po spolupráci s influencery.

  • Připravovat prezentace a podklady pro klienty na základě požadavků. A to i v angličtině.

Co to přesně znamená?

  • Budeš další zkušenou posilou v rámci Influencer týmu, především při práci na kampaních.

  • Zapojíš se na společném brainstormingu ohledně strategie, kreativních výstupů i plnění influencerů.

  • Zastaneš přípravu nabídek pro klienty včetně tabulek se statistikami influencerů a KPIs.

  • Před startem kampaně budeš v kontaktu s právníkem ohledně přípravy smluv.

  • Při samotné exekuci kampaně se staráš o ambasadory, rozešleš balíčky, konzultuješ s nimi plnění, hlídáš, že dodávají vše v termínu a schvaluješ si s klientem.

  • V závěru se podílíš na vyhodnocení, shromažďuješ statistiky a sestavuješ doporučení pro další spolupráce.

  • Orientuješ se v influencerských nástrojích Lafluence i Facebook Brand Collabs Manager.

  • Velkou výhodou ti určitě bude budování a rozšiřování své kontaktní sítě, práce s velkými značkami i neustálá edukace v oblasti influencer marketingu.

Na co se můžeš těšit?

  • Jsme jedna z největších a stabilních mediálních agentur jak v ČR, tak ve světě, přitom si stále držíme si startup týmového ducha

  • Možnost spolupracovat a sdílet know-how s ostatními trhy

  • Jsme partneři a máme přímou podporu od Meta, TikTok, Pinterest a dalších

  • Možnost zapojit se do celé řady tenderů za Bistro Social, tak i v rámci celého Dentsu

  • Pracovní flexibilitu – můžeš pracovat jak z domu, tak z moderních kanceláří v blízkosti holešovické tržnice. V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.

  • Náležitou odměnu za tvou práci a skvělé benefity (25 dní dovolené + extra volné dny navíc, (aktuálně až 9), flexibilní pracovní doba, dogs & kids friendly office, vlastní gym a lekce jógy, multisportka, stravenky, Dentsu kuchař a pravidelné snídaně, silná podpora vzdělávání a duševního zdraví a mnohem více)

Požadavky na pozici

Pokud chceš vědět víc o naší SoMe smečce, mrkni na náš instragram bsocialcz nebo si pročti blog nawww.bistrosocial.cz

Proces náboru

Našel/Našla jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět reakcí na tuto inzerci. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku s týmem v Bistro Social, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".