SENIORNÍ KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ MEDIÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Shrnutí práce
Prague
Plat: 38K až 42K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 5 let
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Outlook
Excel

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Jeden svět na školách (www.jsns.cz) je vzdělávací program organizace Člověk v tísni, která prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přináší do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Od roku 2007 se věnujeme tématu mediálního vzdělávání (MV) a podporujeme rozvoj znalostí a dovedností, které pomáhají posílit mediální gramotnost žáků a studentů.

Tým projektů MV, který má dnes 10 členů a řadu externích spolupracovníků, připravuje vzdělávací materiály, pořádá semináře, kurzy a konference, organizuje osvětové kampaně či realizuje výzkumy. Rozrůstáme se, máme před sebou řadu výzev, a proto hledáme další/ho kolegu/yni, která/ý již má v projektovém řízení zkušenosti, ideálně vedl/a malý tým lidí a tyto ambice má i do budoucna.

Úvazek: 1,0
Místo: Praha 2 (I.P. Pavlova)
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy (za nás co nejdříve)
Plat: od 38.000 do 42.000 Kč hrubého (při plném úvazku) dle zkušeností

Co dělá Projektový/á koordinátor/ka mediálního vzdělávání?

  • spolupracuje na přípravě konceptu projektu;

  • supervizuje a koordinuje vzdělávací projekty s tematikou mediálního vzdělávání:

  • komunikuje se školami, vyučujícími, experty ad.;

  • připravuje metodické materiály (koordinace expertní skupiny vyučujících, spolupráce s autory textů, tiskovou produkční, grafickým studiem a korektorkami);

  • organizuje semináře, kurzy a konference pro učitele, setkání a workshopy pro studenty – zajistí lektory a hosty, připraví program, má na starosti veškerou komunikaci s účastníky, koordinuje akci na místě;

  • píše grantové žádosti, průběžné a závěrečné reporty;

  • komunikuje s partnery projektu, donátory (z ČR i zahraničí), spolupracuje s dalšími NNO působícími v oblasti mediálního vzdělávání;

  • hodnotí výstupy projektů a prezentuje je donátorům, účastní se konferencí.

Požadavky na pozici

Jak vypadá ideální kandidát/ka?

  • má zkušenosti s koordinací projektů v NNO;

  • má zkušenosti s vedením lidí a chuť vést svůj tým;

  • zkušenosti s grantovými žádostmi jsou výhodou ale ne podmínkou;

  • zajímá se o mediální vzdělávání a má chuť toto povědomí prohlubovat (není cílem se stát expertem, ale je potřeba se v této tématice dobře orientovat);

  • vystudoval/a VŠ případně působí v oboru mediálního vzdělávání nebo médií;

  • výhodou je, že se anglicky dorozumí jak v mluvené, tak v psané formě;

  • má plynulou češtinu slovem i písmem;

  • předpokládáme, že zvládá práci v klasických softwarech jako je Excel, Word a Outlook.

Co můžeme nabídnout my?

  • Zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností;

  • smysluplnou a zajímavou práci v neformálním kolektivu a dynamické organizaci;

  • skvělé kolegy, kteří se rádi potkají i po práci a jsou si navzájem nápomocní, otevřené a přátelské vedení;

  • podpora v zaškolení a dalším rozvoji – můžete se zapojit jak do odborných školení, jazyků, tak i kurzů zaměřených na softskills;

  • možnost rozvíjet svůj potenciál a hledat příležitosti ke zlepšení procesů;

  • kanceláře v centru Prahy (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);

  • možnost pracovat částečně z domova (2 dny v týdnu);

  • dětský klub (“školka”) pro předškolní děti zaměstnanců v přízemí;

  • možnost vzít svého zvířecího mazlíčka do práce;

  • nárok na 25 dnů dovolené, sick days, 3 dny studijního volna;

  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;

  • možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět apod.).

Proces náboru

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy a motivační dopisy prostřednictvím formuláře.

Těšíme se na Vaše reakce!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".