Manažer/ka webových projektů

Prague
Plat: 40K až 47K Kč za měsíc
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 1 rok

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni je největší nezisková organizace ve střední a východní Evropě. Zaměřujeme se na humanitární a rozvojovou pomoc, lidská práva, vzdělávání, sociální začlenění, životní prostředí a klimatickou změnu. Působíme ve 43 zemích.

Do centrálního mediálního oddělení v Praze hledáme posilu na pozici Manažer*ka webových projektů. Hledáme kolegu se schopnostmi vést přidělené projekty a rozumět technickým řešením. Hledáme člověka, který bude ochotně spolupracovat s dalšími lidmi nejen napříč organizací v ČR i ve světě, ale také s externími partnery, vývojáři a poskytovateli dalších služeb.

Schopnost rychle se učit může vyvážit případné nesplnění některého z požadavků v konkrétních požadavcích níže 😊.

Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce:  Praha 2
Nástup: dle domluvy
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Plat: 40 000 – 47 000Kč hrubého měsíčně dle zkušeností

Co bude náplní Vaší práce?

  • Koordinace rozvoje hlavního webu organizace, zpracování požadavků a projektové vedení. Komunikace s vývojáři, určování priorit a plánování budoucích prací, kontrola rozpočtu.

  • Projektové vedení projektu mediatéky organizace. Rozhodování o směru, kterým by se měla mediatéka ubírat a prosazování jejího využívání, včetně zpracovávání feedbacku od kolegů a kolegyň.

  • Úzká spolupráce s vedoucím webových projektů organizace, práce na dílčích úkolech určených pro webové projekty organizace.

  • Podpora pro kolegy z celého světa při práci s administračními a editorskými rozhraními webů Tísně.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku?

  • Má zkušenosti s koordinací a/nebo vedením webových projektů.

  • Důležité jsou organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost.

  • Zkušenosti s informačními technologiemi, alespoň základní porozumění programování a/nebo kódování.

  • Zkušenosti s moderními webovými trendy a human centered design přístupem výhodou.

  • Český a anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem.

Co nabízíme my Vám?

  • Zázemí a know-how stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností;

  • práci v týmu zkušených a přátelských kolegů;

  • smysluplné poslání v práci, která má smysl;

  • možnost spolupráce na zajímavých projektech, nápady jsou vždy vítané;

  • 25 dnů dovolené;

  • flexibilní pracovní doba a dva dny v týdnu home office;

  • možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje, jako je například festival Jeden svět;

  • jazykové kurzy, možnost účastnit se školení mediálních a technických znalostí a soft skills;

  • dětský klub (pro předškolní děti zaměstnanců ČvT) přímo v místě pracoviště;

  • multisport kartu (samofinancovanou);

  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.

Proces náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis a motivační dopis.

Budeme se těšit na Vaši odpověď!