Tato pozice již není k dispozici.

Zástupce vedoucího oblastní pošty, Jihlava

Plný úvazek
Jihlava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Hledáme Vás, který:

  • máte zkušenosti s vedením a motivací lidí.
  • jste odpovědný za obchodní, mzdové a nákladové výsledky.
  • dokážete pracovat jak samostatně, tak i vést a řídit kolektiv.
  • jste důsledný v dodržování nastavených systémů, procesů a v kontrole.
  • máte pozitivní postoj, nadhled a chuť dosahovat vysokých cílů.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Řízení a vedení jednotlivých poboček pošty.
  • Práce s lidskými zdroji a řešení krizových situací.
  • Odpovědnost za plnění plánu výnosů a obchodního produktového plánu.
  • Efektivní řízení a zajištění poskytování kvalitních služeb zákazníkům.
  • Plnění stanoveného plánu prodeje.
  • Dodržování poštovních podmínek, technologií, předpisů a směrnic.
  • Kontrola podřízených pošt.

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ, VŠ vzdělání.
  • Zkušenosti s vedením, motivací a rozvojem lidí.
  • Profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti.
  • Organizační schopnosti, samostatnost a odolnost vůči stresu.
  • Orientaci na výkon, která směřuje k vytyčeným cílům.
  • Dovednost pozitivně motivovat své podřízené.
  • Řidičský průkaz skupiny B a uživatelskou znalost práce na PC.

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci, při které uvidíte své výsledky každý den.
  • Work-life balance.
  • Přátelský kolektiv, který Vám pomůže nejen v začátcích.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • Možnosti kariérního růstu.
  • Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc.
  • Možnost dalšího odpočinku v našich rekreačních zařízeních v České republice.
  • A k tomu navíc příspěvek na rekreaci nebo dětské tábory.

Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se vám!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".