Tato pozice již není k dispozici.

Webmaster/UX designer senior

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Návrh webových stránek
Google analytics

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co budeš mít pod palcem?

  • Správu obsahu stávajících webových stránek a řady microsite České pošty (pravidelná aktualizace webového obsahu a dokumentů převážně přes CMS, tvorba nových stránek atd).
  • Návrh, realizaci a správu nových webových stránek České pošty ve spolupráci s interními a externími dodavateli (v rámci transformace se z webu České pošty vyčlení balíkové služby pod web Balíkovny).
  • Začlenění nových poštovních produktů a služeb na web, zpracování námětů, tvorba zadání, účast v projektových týmech, testování.
  • Správu on-line budgetu.
  • Přípravu veřejných zakázek, účast v komisích, součinnost při přípravě smluvních materiálů a následnou realizaci dílčích objednávek.
  • Proaktivní hledání nových příležitostí ke zlepšení webu, spolupráce s call centrem a service deskem.

S kým budeš spolupracovat?

  • Čeká na tebe tým zkušených kolegyň a kolegů, kteří se starají o marketingovou komunikaci, ale také o interní komunikaci, sociální sítě a PR.
  • Určitě se potkáš i s dalšími kolegy ze správy a vývoje produktů a služeb České pošty a s řadou různých oddělení na Poště, kterým pomůžeš “prodávat” jejich produkty a služby různým cílovým skupinám.
  • S naší kreativní a digitální agenturou.

Co od tebe očekáváme?

  • Minimálně 3 roky zkušeností se správou obsahu webových portálů.
  • Zkušenosti s návrhem nové navigační struktury obsahově rozsáhlých webových portálů, realizací jejich výstavby a následným spuštěním do ostrého provozu.
  • Základní znalosti HTML a CSS, pokročilá znalost UX, UI, SEO, cit pro copywriting.
  • Dobré analytické myšlení, znalost práce s Google Analytics a dalšími analytickými nástroji.
  • Kreativitu a chuť přicházet s novými nápady, které posunou on-line prezenci České pošty dál, posílí zájem o její produkty a služby a pomohou k úspěchu celé její transformace.

Co se ti u nás bude hodit?

  • Zkušenosti s efektivním vedením on-line projektů a spolupráce s externími a interními dodavateli v této oblasti.
  • Flexibilita – transformace se vyvíjí v čase a nový web České pošty musí být hotový do konce roku 2024, takže o změny tu nebude nouze.
  • Zkušenosti s realizací projektů v rámci státního podniku nebo velké korporace.

A co ti nabídneme my?

  • Spoustu práce v rámci výzvy, která je na českém trhu ojedinělá.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Work-life balance s pružnou pracovní dobou a možností občasné práce z domova.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost relaxovat v rámci programu MultiSport.
  • Příspěvek na rekreaci pro tebe i tvou rodinu nebo možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních po celé České republice (a jsou fakt super!).
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé blízké od společnosti T-Mobile.
  • Zvýhodněné produkty od našich obchodních partnerů, například od ČSOB.