Tato pozice již není k dispozici.

VEDOUCÍ BALÍKOVÉHO ODDĚLENÍ V PROVOZU CHEB

Plný úvazek
Cheb
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?

  • vedení a motivace lidí (cca 30 na HPP+brigádníci)
  • poskytování služeb v souladu s poštovními podmínkami a podmínkami obchod. partnerů
  • odpovědnost za doručení zásilek v celém obvodu dodejny
  • dodržování technologií, naplňování parametrů kvality
  • dodržování a kontrola vnitřních předpisů ČP a obecně platných právních norem

Co byste měl mít?

  • SŠ, VŠ vzdělání a trestní bezúhonnost
  • PODMÍNKOU zkušenosti s vedením a motivací lidí
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost práce na PČ, ŘP sk. B

Odměníme Vás:

  • zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní dobou 40 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
  • širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních

Kdy byste mohl nastoupit?

ihned
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.