Tato pozice již není k dispozici.

Trainee - Podpora pro rozvoj pobočkové sítě

Smlouva na dobu určitou
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Trainee program propojuje VŠ studenty s Českou poštou po celé České republice.
Aktuálně hledáme Trainees do týmů sídlících v regionech České republiky. Můžeš se zapojit do Trainee programu v kterémkoli z krajských měst České republiky.

Co tě v rámci našeho Trainee programu čeká?

• Práce na skutečných projektech pod dohledem zkušených mentorů-buddies, od kterých získáš cenné zkušenosti z oboru.
• Možnost podílet se na změnách procesů a postupů celé společnosti.
• V rámci práce se seznámíš s fungováním Pobočkové sítě ve zvoleném regionu.
• Své teoretické znalosti zažiješ v praxi.

Co budeš mít na starosti?

• Zapojíš se do projektů zaměřených na digitalizaci fungování pobočkové sítě.
• Budeš se podílet na úpravách a zlepšení aplikace APOST, na které fungují všechny naše pobočky.
• Také budeš spolupracovat na rozvoji služby Czech POINT.

Jaký bys měl být?

• Jsi student a máš za sebou alespoň 2 úspěšně ukončené roky studia VŠ (ideálně ekonomický směr).
• Máš chuť podílet se na změnách.
• Jsi velmi dobrý v komunikaci, máš nápady, nadšení a organizační schopnosti.
• Chceš se učit a poznávat nové věci.

Co u nás získáš?

• Práci na částečný úvazek s možností úpravy pracovní doby dle tvého studia (ideálně však 2 dny v týdnu).
• Budeš součástí skvělého týmu Trainees z celé České republiky, kteří u nás pracují na zajímavých projekt napříč celou Českou poštou a pravidelně potkávají.
• Zkušeného mentora – buddyho.
• Zajímavé finanční ohodnocení.
• Rozvojové kurzy společně s dalšími Trainees.
• Možnost spolupráce na tvé bakalářské nebo diplomové práci.
• Po skončení studia se můžeme domluvit na další spolupráci.
• Spoustu zkušeností u jedné z největších logistických společnosti v ČR.

Zaujal tě náš Trainee program? Neváhej se mi ozvat!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.