Specialista HR se znalostí SAP HR

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Sap

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Baví Vás oblast HR i IT? U nás propojíte obojí.

  • Budete spolupracovat na projektu SAP HR a HR portál.
  • Hledat a navrhovat nová řešení, optimalizovat procesy.
  • Komunikovat s projektovými týmy.

Jakého parťáka do našeho týmu hledáme?

  • Máte ideálně VŠ vzdělání.
  • Dobré analytické schopnosti.
  • Máte dobrou znalost práce s PC a SAP.
  • Orientujete se v HR a IT procesech.
  • Máte zkušenosti z projektového řízení a nastavování nových procesů.
  • Máte komunikační a prezentační dovednosti.
  • Jste spolehlivý, flexibilní a odolný vůči psychické zátěži.
  • Umíte si správně stanovit priority a dotahovat věci v termínech.

A na co se u nás můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Work-life balance.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
  • Příspěvek na rekreaci, nebo dětské tábory.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Možnost Home Office.
  • A k tomu navíc příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s. p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.