Tato pozice již není k dispozici.

Produktový manažer – mobilní aplikace

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

• Spravovat a rozvíjet svěřené mobilní či webové aplikace.
• Připravovat zadání pro vývoj a spolupracovat s ostatními kolegy na vývoji nových funkcí a vylepšování stávajících funkcí.
• Rozvíjet klíčové přepravní služby na českém trhu.
• Analyzovat data a zpětnou vazbu od zákazníků (za účelem následného rozvoje aplikace).
• Účastnit se marketingového průzkumu, navrhovat produktové inovace a modelovat komerční efekt jejich implementace.
• Market Intelligence (a sledovat trendy v oblasti mobilních aplikací).
• Spolupracovat na přípravě produktové komunikace a kampaní.
• Spolupracovat na přípravě dlouhodobých plánů vývoje (roadmapy).
• Spravovat backlog.
• Testovat aplikace a tvořit reporting.

Co očekáváme?

• Předchozí zkušenosti s produktovým managementem.
• Analytické myšlení (umět dokázat vyhodnotit aplikační data).
• Pracovat v týmu i samostatně a umět vyhodnotit priority.
• Velmi dobrou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
• Orientace v aktuálních trendech v oblasti mobilních technologií.
• Samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup.
• Znalost OS Android a iOS (výhodou).
• Znalost Google Play console a Appstore Connect (výhodou).

Na co se můžete těšit?

• Odpočinek je důležitý – u nás máte týden dovolené navíc.
• Stravenky, které z velké části platíme my.
• Karta MultiSport za zvýhodněných podmínek.
• Myslíme i na vaši rodinu, proto se můžete těšit na možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních či vám dáme příspěvek na dětský tábor pro vaše ratolesti.
• Pracoviště v centru Prahy.
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.