Tato pozice již není k dispozici.

Podnikový právník - vhodné i pro absolventy

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Příprava, připomínkování a kontrola smluv uzavíraných Českou poštou.
  • Právní poradenství v rámci České pošty k uzavřeným smlouvám.
  • Účast na obchodních a dalších jednáních.
  • Příprava právních stanovisek.
  • Vše se zaměřením na smluvní závazkové vztahy.

Co očekáváme?

  • VŠ vzdělání - právnická fakulta (magisterský stupeň).
  • Zkušenosti v oblasti obecného obchodněprávního a majetkoprávního poradenství (výhodou).
  • Vysoká úroveň odborných znalostí a schopnost posuzovat věci v souvislostech.
  • Odpovědnost za vlastní pracovní výstupy.
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka.
  • Uživatelská znalost MS Office, právních informačních systémů.

Co nabízíme?

  • Skvělou příležitost pro absolventy VŠ, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru v korporátním prostředí.
  • Odpočinek je důležitý – u nás máte týden dovolené navíc.
  • Možnost práce na částečný Home Office.
  • Odborná školení a semináře.
  • Stravenky, které z velké části platíme my.
  • MultiSport kartu za zvýhodněných podmínek.
  • Myslíme i na vaši rodinu, proto se můžete těšit na možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních či vám dáme příspěvek na dětský tábor pro vaše ratolesti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení (odměňování se neřídí platovými tabulkami státních zaměstnanců).
  • Pracoviště v centru Prahy.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.