Tato pozice již není k dispozici.

Provoz aplikací - Administrátor/ka (Hledáme parťáka do IT party!)

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Jsi zkušený(á) administrátor/ka, co se nebojí výzev a baví Tě posouvat technologie dál? Pak hledáme zrovna tebe!

Co budete dělat:

  • Podílet se zajištění podpory a provozu svěřených aplikací
  • Nasazovat nové verze aplikací
  • Analyzovat a pomáhat při řešení nahlášených incidentů v aplikacích
  • Spolupracovat na úkolech spolu se zkušenými kolegy
  • Monitorovat svěřené aplikace – nastavení, sledování, vylepšování
  • Spravovat aplikace v rámci pohotovostí (rozdělení v rámci týmu)
  • Spolupráce na automatizaci deploymentu

Typický den provozního administrátora:

  • V případě problému na aplikaci kontrola logů, monitorovacích nástrojů a zprovoznění aplikace. Následná podrobná investigace příčiny problému, zajištění monitoringu a případně opravy app ve spolupráci s vývojem nebo app podporou.
  • Kontrola, oprava, případná spolupráce na řešení problému různých app jobů
  • Kontrola stavu app serverů
  • Opravy dat v DB ve spolupráci s app podporou
  • Zlepšování monitoringu aplikací
  • Příprava migrací, komunikace s app podporou nebo vývojovými týmy
  • Spolupráce při instalaci různých bezpečnostních fixů a jejich následné vyhodnocování
  • V rámci pohotovostí řešení případných provozních incidentů a nasazování nových verzí aplikací

Co od vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání, praxe
  • Preferována znalost Linux, Tomcat, Apache web server, Oracle DB na úrovni správy aplikací, které na těchto technologiích běží
  • Může být i znalost MS Windows server, IIS
  • Znalost základní administrace serverů (Windows, Linux)
  • Výhodou znalost skriptování (PowerShell, Python, …) pro rozvíjení automatizace provozních postupů
  • Časovou flexibilitu včetně ochoty řešení pracovních záležitostí (výpadky, nové verze) v rámci pohotovostí
  • Znalost AJ (využití pasivní formou, technická dokumentace)
  • Týmovost – sdílení znalostí včetně psaní/aktualizace provozní dokumentace, ochota pomoci kolegům, přátelský přístup
  • Pečlivost a dotahování svěřených úkolů
  • Po zaškolení samostatnost a odpovědnost za svěřenou agendu
  • Ochotu neustrnout v rutině a svěřené aplikace stále posouvat dál

Proč se k nám přidat?

  • Pracujeme pro úspěšnou nadnárodní společnost
  • Získáte možnost setkat se s novými IT technologiemi – pracujeme ne jen s aplikacemi na Linux a Windows světě, ale i s cloudy, Kubernetes a dalšími
  • Sledujeme nové trendy, vybíráme si, co má pro nás největší užitek a aplikujeme to, co nám dává smysl z DevOps, Agile, Scrum, ITIL a dalších.
  • Dostanete prostor učit se novým věcem a pracovat na svém profesním rozvoji
  • Hybridní režim práce (možná práce ne jen z Prahy a okolí)
  • Práce v přátelském kolektivu – hledáme ne jen šikovného admina, ale i parťáka, se kterým si budeme rozumět :-)

Pestrý balíček benefitů, kde si vybere každý

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office až 3 dny v týdnu.
  • CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.
  • Firemní mobilní telefon a SIM kartu s neomezeným voláním

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Práce převážně z domova
  • Dovolená více než 5 týdnů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".